www.sudzibas.lv Laimdota Berķe - Berga Attieksme pret darbu un pacientu

Laimdota Berķe - Berga - Attieksme pret darbu un pacientu

Nav pirmā reize, kad vēlos nomainīt ģimenes ārstes - Laimdotas Berķe - Berga pakalpojumus. Tomēr šis, bija pēdējais ‘salmiņš’.
02.01.2022. , bija parasta svētdienas diena, saprastu, ja šādi man pārmestu, ja es būtu viņai zvanīJusi svētku dienā, bet tā kā pie viņas pieņemšanas laikiem tikai minēts teksts “ akūtās un neatliekamās situācijas iepriekš zvanīt - tālr. 66103379; 29724721 (arī mājas vizīšu pieteikšanai) ”, tad protams, zvanīju.
Es viņai zvanīju covid-19 testa sakarā, jo bija nepieciešams viņas, kā ģimenes ārstes, nosūtījums. Es līdz nebiju pārliecināta, vai pēc ārsta nosūtījuma, par testu nav jāmaksā, tāpēc uzsāku sarunu šādi:
“labrīt! Vai laimdota berķe - berga? Atvainojiet, ka tik agri jūs patraucēju (plkst: 10: 30) , bet situācija tiešām ir neatliekama. Vēlējos precizēt, vai pēc ārsta nosūtījuma uz covid - 19 testu, nav jāmaksā? Šeit (vārds) …jums zvana. ”

Laimdota Berķe - Berga: “ paklausieties (vārds) ! Ir kādas zināmas robežas. Par šādiem jautājumiem jums ir jāzvana atbilstošām instancēm! Nedaudz padomājiet par savu attieksmi un visam ir robežas … viņa nomet uzreiz klausuli “

Es biju uz pakaļas. Viņas, kā ārstes pienākums ir palīdzēt pacientiem, ja to lūdz, vai ne tā?
Viņa šo profesiju izvēlējās un zināja, ar ko būs jārēķinās.
Vairs nevēlos nekādu saskarsmi ar šo cilvēku. Laikam laika gaitā, jau rutīna iestājusies, dakterei.
Pē šī, maiņu ģimene ārstu.

Paldies par uzmanību!

Komentāri (6)

S stellas 02.01.2022

Svētdiena nav darbadiena. Situācija nav neatliekama. Ārsts nav izziņu birojs. Nosūtījums uz Covid-19 analīzi nav vajadzīgs. Info ātri atrodams spkc.gov.lv mājaslapā. Tur arī atrodams, kādos gadījumos jāmaksā. https://www.spkc.gov.lv/lv/media/16390/download Tur atrodams arī tālruņa nr, kur precizēt neskaidros jautājumus.
Izvēloties profesiju ( jebkādu) jebkuram pienākas brīvdienas, kā to nosaka Darba Likums.

P Persona_ 02.01.2022

Nu, laikam izpratne par to, kas ir "akūta un neatliekama situācija", katram ir sava. Nē, precizējoši jautājumi par izmeklējumu izmaksām NAV akūta situācija. Internetā pāris sekunžu laikā ir atrodams diennakts tālrunis informācijai par jautājumiem, kas saistīti ar Covid-19. Un būtu tikai normāli respektēt faktu, ka cilvēkam (arī ārstam) parastā svētdienā 10 no rīta ir tiesības uz atpūtu un privāto dzīvi. Lai nu kā, domāju ka nomainot ģimenes ārstu, visas puses būs tikai ieguvēji.

Good Intentions 02.01.2022

Atskaitot nākošo ģimenes ārstu.

Good Intentions 02.01.2022

Es arī no tavas sūdzības esmu uz pakaļas.

M Mlje_ 03.01.2022

Ārsts vēlā pēcpusdienā pastaigājas pa kapsētu. Pēkšņi no zemes izlien roka un sagrābj viņu aiz potītes. Balss no pazemes: "Tu esi ārsts, vai ne? Vai tev ir kaut kas pret tārpiem?"

G Gulbenietis 03.01.2022

Piekrītu visām pusēm. Protams, info var viegli atrast netā. Bet mana dakterīte man visu izskaidrotu un klausuli nost nemestu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes