www.sudzibas.lv Laima pretiga vafe'lu torte

Laima - pretiga vafe'lu torte

Tada vilsanas nopirkam pie tejas vafelu tortiti "vaverite"...izradijas nekrietns LAIMAS proadukta pakaldarinajums un vel 6santimi dargaks un 30gr. vieglaks par LAIMAS izstradajumu...

..vienkarshi vizualais izskats ir tik lidzigs, ka sakuma apmulsu...ka neredzu laimas zimolu...lidz kamer salasu ka tas ir "vk" sia, fui... tads...sabojaja visu vakaru..

un e-pasta un majas lapas siem ari nav kur aizrakstit sudzibu... tikai stacionarais telefons

I

K Kaulainā 03.04.2011

Šinī "Vāverītē" riektru vietā bija izmantotas aitu spiras, tādēļ arī svars bija mazāks.

E Esesesseseseseses 03.04.2011

Inga, ja raksti sūdzību, tad vismaz raksti sakarīgi: kas par SIA, kas, ko, kā! A to uzskribelē kautkādu huiņu un priecājas!

K Ku 04.04.2011

Jā bI NGA ... duma esi?!

S Sanka 17.07.2013

Vaverites torte bija loti smiekliga pec atvershanas! Mazi punktinji tur kur jabut riekstiem!