www.sudzibas.lv Laima Upeniece Ārsta neprofisionalitāte

Laima Upeniece - Ārsta neprofisionalitāte

Es vispār esmu šoka par šo ģimenes ārsti!Slimoju ar klepu un iesnām 2 mēnešus, grūti elpot un galva pušu plīst, deguns aizlikts, plaušās gārdz un pilnas ar krēpām!Aizejot pie dakteres atbilde ko no viņas sagaidīju mani nošokēja! Pasakot dakterei ka es gandrīz vai nevaru paelpot viņa atbildēja: ja tu nevarētu paelpot tad pie manis kabineta nesēdētu! Aizsūtīja mani mājas lai dzerot daudz tēju un guļot gūlta!Es protams šoka! Pēc 2 dienām man palika vēl sliktāk, naktīs gulēt nevarēju, likās ka galva pušu pārplīsīs! Žoklis sāpēja! Zvanu dakterei, lūdzu lai iedot nosūtījumu uz rentgenu plaušām un deguna dobumiem uz ko viņa atbildēja ka tas ir pilnīgi nevajadzīgi jo tur ir lieka apstarošana un priekškam man tas vispār vajadzīgs! Piedāvāju pat pati samaksāt par rentgeniem, ne visadies atrunāja!Beigas kad uzzināja ka man ir veselības apdrošināšana tā tāda laimīga nosūtīja uz pilno asins analīzi, pirmstam gribēja tikai virspusējo asins ainu!Nākamajā diena eju ar analīzēm pie dakteres un zināt ko viņa man atklāja?!Pēc viņas domām man esot kaut kāda neliela alerģija, izrakstīja zāles un pūšamo pret alerģiju.Protam labāk man nepalika!Kārtēja vizīte pie dakteres viņa konstatē ka slimība varētu būt manā galva un vispār man būtu jāiet pie psihologa jāruna ar viņu, jo mans organisms sūtot signālus ka manā dzīve kaut kas nav kārtība! Izejot no kabineta es biju zvērīgi dusmīga!Aizbraucu pati pie pulmanaloga!Kur mani uzreiz nosūtīja uz rentgeniem jo pulmanalogs baidījās ka man varētu būt jau ielaista tuberkuloze jo klepus man bij drausmīgs!Pēc 4 stundām uzzināju ka man ir jau ielaists deguna dobumu iekaisum un paldies dievam hronisks bronhīts nevis tuberkoloze!Parādīju pulmanalogam kādas zāles man daktere izrakstījusi. Ārsts šoka! Tādas zāles man vispār dzert nedrīkstot!Izrakstīja man antibiotika kursu!Jau pēc nedēļas es sāku justies kā cilvēks beidzot varēju normāli elpot, pārstāja sāpēt galva!Ja pati nebūtu gājusi uz savu galvu pie cita ārsta viņa mani būtu noārstējusi līdz zārkam!Par māsiņu vispār nerunāsim! Taisot poti 2 gādniekam paņēma izdūra cauri plecam pat neatvainojās! Pieprasīja no manis naudu par pošu pasi bērnam par kur vispār nav jāsamaksā!