www.sudzibas.lv Laima Upeniece Nepieņemama attieksme

Laima Upeniece - Nepieņemama attieksme

Neiesaku doties pie šīs ģimenes ārstes LAIMAS UPENIECES. Komunikācija ir briesmīga, attieksme pazemojoša. Brīnos, kā šāds cilvēks var ieņemt ārsta amatu. Katrā viņas teikumā ir jūtams, ka viņa ienīst savu darbu, cilvēkus un visi tikai viņai traucē. Darba laiks, kas norādāts nav īstais. Un uz jautājumu, kā jārīkojās, lai atvērtu darba nespējas lapu, tiek paziņots, ka bija jābūt viņas kabinetā 8: 00! (zvans uzreiz viņas darba laika sākumā 9: 00, grafiks norādīts mājas lapā) jautāju, vai varu rīt, tad mani aizvestu, jo šobrīd nejūtos labi, lai kaut kur dotos. Uz ko saņemu atbildi - jūs to nevarat noteikt vai jums ir iestājusies darba nespēja vai nav, līdz ar ko, kamēr neieradīšos, tikmēr lapu nevar atvērt un nu jau vairs to nevarot izdarīt, jo no 9-16 esot pieraksti. Man iestājās stress, pašsajūta uz 0. Jūtu, kļūst sliktāk. Mēģinu vel savaldīgā tonī, lai gan man tiek veltīti neiecietīgi un pazemojoši vārdi. Mani nekas neatbrīvojot no atbildības manas nezināšanas dēļ, lai darot ko gribot! Kā šāds cilvēks ir saņēmis atļauju strādāt ar cilvēkiem? Paldies ķengaraga poliklīnikas dežūrārstei, kas palīdzēja un laipni visu izstāstīja.

Komentāri (3)

D Diāna Tukāne 15.04.2019

Iesāku rakstīt Veselības dienestam! Lai zin kādi mums ārsti.

B BERBE 11.05.2021

Arī es izmantoju šīs sievietes pakalpojumus.
Nekad vairs!

M Mila86 21.01.2022

Esmu pie šis ārsts un bērniņš tagad.
Ir bardaks, bet 3 reizes šis ārsts glabā mani!
Vienu reizi ārstējot klepu (es pati) vairāk par mēnesi, viņa saka ārstēt man vēderu. Ka es biju dusmīga, bet viņai bija taisnība. Un uzreiz palika labāk.
Otro reizi man uzreiz teica, ka jāmēģina nelietot laktozi un glutenu 2 nedēļas. Pēc 2 dienām palika labāk. Rezultāta analīzes un stipra laktozes nepanesība. Es pat nevarēju iedomāties un nezināju ka tā mez būt.
Par 3 reizi pat negribas domāt, paldies dakterei un ātrai rīcībai man sēja izskatās labi. Esmu jauna un skaista. 2 mēnešus slimnīca un pus gadu fizioterapija.
Katram savs dakteris.
Paldies Dr. Laimai Upiniecei.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes