www.sudzibas.lv Laima Upeniece Slikta attieksme pret pacientien

Laima Upeniece - Slikta attieksme pret pacientien

Diemžēl man kā jaunajai māmiņai nebija citas opcijas, kā pieņemt par labu manam bērnam, tos ārstus kuri ir manā apkaimē, rajona iedalijumā - Rīgas noteikumi.

Daktere - Laima Upeniece ir nežēlīga pret saviem mazo pacientu vecākiem. No sākta gala jutu, ka man ar šo dakteri būs tikai problēmas. Nevaru pieņemt, ka man kā bērna mammai, zvanot dakterei vienmēr jājūtās vainīgai, ka vispār traucēju. Katrā tikšanās reizē jutu lielu nosodījumu par saviem jautājumiem, par manu 1min kavēšanu vai nekavēšanu. Par to kā runāju ar savu bērnu, cik ļoti satraucos par katru lietu, kas saistīts ar mazo.
1. Pie viņas nevarēja kavēt pat 1min, bet pati daktere varēja kavēt 10-15min un par to atvainošanos nesaņem. Saņem rējienu par to, ka tipa tu kavē, mani neredzeja un tad visu tikšanās mirkli, ir liela steiga, pacelta balss, Straujas kustības. Pēdējā reizē nervi neturēja un pateicu, par ko man ir tas gots saņemt, tik “jauku” attiekmi.
2. Viņas klātbūtnē visu laiku saņēmu pārmetošas frāzes, ko lieku savam mazajam darīt. Situācija, ejam iekšā vai ārā no kabineta, bērniņam saku: atā, atā sakam vai labdien. Bet tā vietā, kad mēģinu mazajam mācīt valodu, pieklājības frāzes, saņemu no dakteres, ko jūs bakstāt to bērnu, ko pavēlat utt. Es teikšu tā, es esmu mamma, tas ir mans bērna, mana audzināšana. Es nemācu dakterei strādāt vai nenorādu uz viņas kļūdām. Ir savas robežas. Bija daudzas situācijas.
3. Ja nemaldos, tad mēs vecāki ar saviem bērniem esam 24/7 un pazīstam labāk nekā daktere ar savu teorijas grāmatu. Ja manam bērnam, attīstās ādas iekaisums pa stundām, ber neviens no personāla nereaģē, man nekas cits neatliek, kā šo situāciju risināt savādāk. 2 dienas no dakteres ziņas nebija, es sarunāju dermataloga vizīti, zvans atkal ģimenes ārstam, lai sagatavo norīkojumu, bet saņemu atraidošu iemeslu. Nevarot to izdot, jo nav redzēJusi bērnu klātienē, nenozīmēs pie cita ārsta, jo pati neuzskata par vajadzību, nevēlās pakļauties manām iegribām. Mammas argumenti: 2 dienu laikā no maza iekaisuma, tas ir izpleties par lielu un struto, ir iesūtītas bildes ar ādas bojājumiem, esmu uz kontakta no pirmās dienas, kad viss sākās. Nekādu reakciju, tālāko norādījumus neesmu saņēmusi no ārsta. Un ar stingrāku nostāju, pavēles izteiksmi saņēmu, izcīnīju nozīmējumu.
Ādas ārsts bija šokēta, ka tas jau ir ļoti ielaists un iekaisums Gana liela. Ārstēšana mums Ilga 2ned. + šodien mums ir rēta.
Uz parasto ārsta vizīti, daktere iesmēja par šo situāciju, tiešā veidā. Pasmējās par izrakstītām zālēm un manu attieksmi. Es atvainojos par žargonu, bet nu tik stulbu ģimenes ārsti un iedomīgu pirmo reizi esmu redzējusi.
Viņa pēdējā vizītē pati lika saprast, ka mani vairs nevēlas apkalpot, manu bērnu. Lai meklējot jaunu ārstējošo ārstu. Neiesaku nevienam pie šīs slimās ārstes doties. Ja nav viss labi ar galvu, tad nav. Tik neapmierināta savā Amatā. Cietuma režīmam viņas attieksme iederētos vairāk.

B Barbarbar 06.03.2022

Sveiki. Arī es esmu jaunā māmiņa ar mazulīti pie šīs ārstes prakse. Mazulim 2 mēnešu vecuma parādījās sārti vaigi ar pleķiem, šķidru kaķu un visu pārējo. Pie alergaloga atteicās sūtīt jo redziet viņš neko nepateiks, nenoteiks. Viņa ka ārste varot pati noteikt diagnozi, lika dzert spec alerģisko maisījumu. Bet ar to nekas nebeidzas, nekādas analīzes ne ko ne pa labi ne pa kreisi. Vienmēr replikas ko un kā labāk darīt, viņa zin visu labāk. Pēdējā vizīte izteicās ka iespējams ka /varbūt esot alerģija. Bet pie speciālistiem lai to noteiktu nesūta. Arī mani pazomeja par to ka neesmu vakcinēta pret covid 19.un izteicienu ja to neesmu izdarījusi - vai vēlos bērnus pa bāreņiem atstāt, un viņa nevarot sagaidīt kad tieši nevakcinetajiem aizliegs iet pie ārstiem.