www.sudzibas.lv Lāču nami SIA Slikts serviss un melošana par padarīto

Lāču nami SIA - Slikts serviss un melošana par padarīto

Ziemas aukstākajā periodā pazuda apkure uz 5 dienām. Avārijas situācijas ir saprotamas un tā var gadīties, taču pēc tam saņemt rēķinu par pilnu apkures mēnesi nešķiet korekti, pie tam pēc tam melojot par darbu izpildes laiku un apgalvojot, ka viss tika atrisināts vienas dienas laikā bez papildus traucējumiem. Pie aicinājuma pārskatīt rēķinu, ņemot vērā, ka tik būtisku mēneša daļu nav bijusi apkure, pretī saņemta atbilde, ka nekāda informācija neesot bijusi saņemta un ka viss esot ātri atrisināts un neesot pamata nekādam pārrēķinam. Tai pat laikā esmu fiksējis saziņu gan pašapkalpošanās portālā saziņā ar klientu servisu, gan arī zvanot pa tiešo apsaimniekotajā tehniskajam dienestam. Slikta komercprakse un melošana komunikācijā no SIA lāču nami puses!