www.sudzibas.lv Lāču nami SIA Negodīga komercprakse, līguma nosacījumu nepildīšana

Lāču nami SIA - Negodīga komercprakse, līguma nosacījumu nepildīšana

Dzīvokļu īpašnieku Biedriba ir noslēgusi līgumu ar SIA "Lācu nami" par konkrētiem pakalpojumiem - sētnieka pakalpojumi, grāmatvedības pakalpojumi (rēkinu izrakstīšana reizi mēnesī) un parvaldnieka pakalpojumi. Par so pakalpojumu komplektu kopš 2021. gada novembra katru mēnesi maksājam ligumā nolīgto summu.
Neibildām pret to, ka maksas aprēķina ir iekļauti ari daži pakalpojumi, kuris faktiski LN neveic, jo to dara pati Biedrība - norēķināšanās ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem un uzkrājumu fonda uzturēšana. Lielako daļu sarakstā minētos pārvaldnieka pienākumus pusotra gada laikā tā arī neviens neveica (piemēram - remontdarbu planošana, finansu atskaites sagatavošana), toties pārvaldnieki nomainijās divreiz - kopuma bija trīs pārvaldnieki, par kuru nomaiņu arī netika paziņots, ka to paredz līguma nosacījumi.
Tomēr ar to vl ēnepietika. Janvāra beigās LN nolēma paaugstināt pakalpojumu cenu par gandrīz 50%. Pēc aptaujas veikšanas ( 2 nedēlas) piekritām piedāvājumam, jo nebija alternatīvas. Tomēr, kad atteicāmies jaunās cenas piemērošanai ar atpakaļejošu datumu, sekoja līguma uzteikums no LN puses, kas stajās spēka paziņošanas brīdī (parakstījis Andris Citko)! Lieki piebilst, ka arī līgumu uzteikt var tikai likuma un līguma noteiktajā kārtībā, par to brīdinot mēnesi iepriekš.
Kaut arī uz šo līguma punktu norādijam, LN pakalpojumus vairs nesaņemam, kas nozīmē līguma saistību nepildīšanu un klienta nostādišanu
Nesiesakām izmantot so šantāžistu pakalpojumus. Mums vēl paveicās, ka LN nebija iespēju rīkoties ar mājas uzkrājumu fondu pēc saviem ieskatiem, kā viņi to dara citos savos objektos, par ko jau vairākas mājas ir no viņu pakalpojumiem atteikušās.

K