www.sudzibas.lv Labo Logu Agentūra Nekvalitatīva logu projektēšana un montāža

Labo Logu Aģentūra - Nekvalitatīva logu projektēšana un montāža

Paviršs uzņēmums. Tāda sajūta, ka logi tiek ražoti nevis pēc izmēriem, bet gan no nelikvīdiem...Projektētajam norādīju, ka ventilācija var traucēt atvērt balkona durvis, viņš apgalvoja, ka viss būs ok, bet kad uztaisīja apdari – logs vērās tikai 75% leņķī.Moskītu tīkls, kuru viņi uztaisīja savam logam ir ar 5mm spraugu, tā ka odiem šis tīkls netraucē...

A Andris7777 03.01.2016

Divus gadus atpakaļ pasūtīju logus šajā kompānijā. Otreiz to nedarītu.
Ar termiņiem bija OK. Taču logi labo logu ağentūrā ir nekvalitatīvi izgatavoti. Izgatavo, ja nemaldos, Polijā.
Logus atveda ar salauztām apakšējām līstēm, kur skrūvējas palodzes. Plastmasa bija ļoti trausla.
Vienām balkona durvīm plastmasas pildiņa vietā ielikts stikls.
Brīnumi atklājās ziemā. Pie loga ir reāli auksts un velk aukstumu. Konstatēju, ka T veida savienojuma vietās (Bildē) ir spraugas, pa kurām pūš iekšā aukstumu. Tātad - ļoti nekvalitatīva montāža.
Ārā mīnus septiņi grādi, iekšā loga stūrī sasalis ledus :-) .
NEIESAKU LOGUS PASŪTĪT FIRMĀ "LABO LOGU AĢENTŪRA"!
Logus esmu sūtījis daudzos uzņēmumos. Vislabākie bija Montāžnieks D. Bet šķiet, ka šīs uzņēmums vairs nepastāv, vai mainījis nosaukumu.

D Darbinieks LLA 04.01.2016

Labdien, Andri7777!

Ja mūsu uzņēmums ir licis Jums logus pirms 2 gadiem, tad joprojām spēka līgumā noteiktās garantijas (mūsu logiem tie ir 5 gadi). Līdz ar to lūgums vērsties Labo Logu Aģentūrā, zvanot pa tel. 20016437 vai rakstot [slēpt]@labologuagentura.lv, lai mēs varam izskatīt Jūsu reklamāciju. Zvanot vai rakstot miniet savu vārdu, uzvārdu, līguma numuru, noslēgšanas datumu un filiāli.

Šeit aprakstīts Jūsu skatījums uz radušos situāciju, labprāt novērtētu to no savas puses un izpildītu uzņemtās garantijas saistības. Pēc bildes spriežot blakus ir vērtne - varbūt nepieciešama loga apkope, regulēšana.

Ja ir kādas sūdzības vai Jūsuprāt nepilnīgi izpildīts līguma saturs, vienmēr var vērsties pie Labo Logu Aģentūras vadības, lai gūtu risinājumu. Protams, vislabāk to darīt uzreiz, nevis stāstīt savu sāpi ar 2 gadu novēlošanos.

Lūgums visiem klientiem - uzņēmums var Jums palīdzēt tikai tad, ja Jūs sazināties un izklāstāt savas pretenzijas!

J Jānis no Olaines 23.04.2017

Pasūtīju 2017.g. martā moskītu tīklus pieciem logiem. Loti laipni un korekti pieņēma pasūtījumu, laicīgi to izpildīja. Pats saņēmu Mūkusalas ielā un pats arī uzstādīju. Vienkārši viss perfekti un skaisti. Paldies!
Jānis no Olaines pagasta