www.sudzibas.lv Labo Logu Agentūra ilgs izpildes termiņš

Labo Logu Aģentūra - ilgs izpildes termiņš

Labo logu aģentūrai ir skaista mājaslapa un laba reklāma, taču arī daudz nepatīkamu pārsteigumu. Izvēlējos šo firmu, jo mājaslapā norādīts, ka logus izgatavo un uzstāda salīdzinoši ātri, kas šoreiz man bija ļoti būtiski.

Sāksim jau ar to, ka pašā sākumā ar firmu nevarēju sazināties. Zvanīju uz mājaslapā norādīto telefona numuru (veselas trīs reizes, dažādās dienās un laikos), bet neviens necēla augšā. Automātiskais atbildētājs teica, ka mans telefona numurs ir reģistrēts un kāds man atzvanīs. Tas nenotika.
Tad rakstīju viņiem e-pastu. Uz e-pastu man atbildēja vairākas dienas pēc tam, kad biju to uzrakstījusi un nosūtījusi. Vēl pēc nedēļas beidzot pie manis ieradās meistars, kas nomērīja logu un sastādīja līgumu.
Kā rakstīts līgumā, viss darbs (nomērīšana, loga uzstādīšana + apdare, kuru veic dažas dienas pēc loga uzstādīšanas) tiks pabeigta mēneša laikā. Arī tas nenotika.
Trīs nedēļas pēc tam, kad biju samaksājusi pusi no summas, bet vēl neviens pie manis nebija ieradies, zvanīju firmai atkal. Pēc vairākiem mēģinājumiem sazvanīt, kāds tomēr telefonu pacēla, bet... nebija lietas kursā par to, ka tādu līgumu esmu noslēgusi. Teica, ka noskaidrošot. Man beidzot atzvanīja un teicās, ka logs diemžēl vēl nav izgatavots, bet tuvākajā laikā tas tikšot izdarīts. Godīgi sakot, man radās sajūta, ka tikai tajā brīdī kāds par to atcerējās.
Gaidīju zvanu no firmas vēl kādu laiku. Nebija. Zvanīju pati, jo bija jau pagājis pusotrs mēnesis. Šoreiz zvanot atkal neviens nezināja, par ko ir runa. Izrādās, ka manu pasūtījumu izpildīs firmas filiāle, kas neatrodas pilsētā, kurā dzīvoju, kaut gan rakstīju un zvanīju uz to numuru, kas norādīts mājaslapas pirmajā lapā. Nu labi - lai viņi dala to darbu, kā grib, bet - man ir svarīgi, ka tas tiek izdarīts laikā un kvalitatīvi.
Runātājs man taisnojās, ka proces notiekot, bet vēl nekas neesot gatavs...
Pēc diviem mēnešiem savu logu beidzot sagaidīju. ... Taču tas man prasīja 2 mēnešus, visu pārējo remontdarbu aizkavēšanos un nervozēšanu par to, vai pasūtījums vispār tiks izpildīts. Pie kam - laiks arī vairs nav nekāds siltais...

Ieteiktu firmai apdomāt par to, ko sola klientiem un, ja jau sasola logus izgatavot 2 nedēļu laikā, tad to arī izdarīt... Attaisnoties ar to, ka daudz darba, man šķiet muļķīgi - tad jāmēģina situācija risināt tā, lai visus darbus varētu pagūt izdarīt vai arī vienkārši tik daudz neuzņemties.
Esmu ļoti vīlusies šajā firmā...

D Dailis Bezvārdis 12.11.2013

Sūdīgo logu aģentūra !

K Krishinjsh 12.11.2013

Vai labo logu sūdīgā aģentūra. :D

B Baldorph 10.02.2015

Un sākumā zvanot uzreiz nesaprati, ka tā būs? Ja jau sākumā nevarēji sazvanīt, ka skaidrs pēc naudas iemaksas būs vēl sliktāk!

A aigarslv 22.05.2015

Nācās gaidīt logu 3 mēneši. Vienīgais labus - uzdāvināja moskītu tīklu.