www.sudzibas.lv Labo Logu Agentūra Drausmīga kvalitāte gan logiem gan montāžai

AtrisinātaLabo Logu Aģentūra - Drausmīga kvalitāte gan logiem gan montāžai

Ļoti slikti uzstāda logus. Paši logi itkā nav tik slikti. Bet bija daudz labāk ar veciem koka logiem. Pūš vējš un skaņas izolācija tā kā vispār nebūtu logi. Drausmīgs uzņēmums nevienam neiesaku. Darbinieki ļoti pavirši. Ekonomēja uz visu. Putas vispār knapi iepūta. Nācās pašam pirkt vēl un sapūst visur līdz galam. Kopumā patiešām neiesaku šo uzņēmumu. Jānomaina vārds uz slikto logu kantoris!

22.05.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 03.07.2019

Uzņēmuma Labo Logu Aģentūra pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 03.07.2019

L Labo logu aģentūra 23.05.2019

Labo Logu Aģentūras darbinieki strādā atbildīgi un uz materiāliem neekonomē. Mēs esam VIENMĒR reaģējuši uz klientu sūdzībām, ja vien klients ir pie mums vērsies. Objektīvu sūdzību gadījumā meklējam risinājumus un labojam savas kļūdas, ja tādas ir radušās.
VISIEM KLIENTIEM iesakām obligāti sazināties ar uzņēmumu, ja ir kādas sūdzības vai neapmierinātība.
Šogad mūsu darbinieki nav saņēmuši ne e-pastos, ne telefoniski, ne mutiski klātienē nevienu šai līdzīgu sūdzību. Lūdzu sazināties ar mums pa tel. 25155201 vai e-pastu [slēpt]@labologuagentura.lv, lai risinātu radušos situāciju. Diemžēl ir ļoti bieži gadījumi, kad klienti jauc uzņēmumus, ar kuriem sadarbojas - pārbaudiet informāciju darījuma dokumentos!

T tanjatanja 20.12.2020

Вы поставили окно так, что при открывании оно откатывается к стене до упора, и сказали ,что это нормально. О каком качественном монтаже может идти речь? Бессовестные люди.

S Santa583 11.08.2019

Tiešām drausmīgs uzņēmums, arī neiesaku!