Labo Logu Aģentūra - Logu izgatavošana

Labo logu aģentūrai jānomaina nosaukums uz Slikto logu aģentūru. Pasūtījumu veicu 13.08.2013, bet vēl līdz šim nav logi piegādāti un neesot viņiem arī kas montē. Nu kā var sagrābties pasūtījumus, t.sk., naudu un neko nedarīt. Ir vēl atsevišķi darbinieki, kuri neceļ telefonu. Esiet uzmanīgi! Puiši laipni runā, bet reāli viss ļoti ilgi kavējas, un nevar zināt, kāda būs vēl montāža.

G

Inženieris 20.09.2013

Tā ir standarta prakse :)
Savākt objektus, saņemt naudu un pēc tam uzņēmums meklē ss.lv strādniekus, kas par vēdertiesu gatavi strādāt.
Bet klients lai gaida :)

L Loora 23.09.2013

Fui šim uzņēmumam, arī es pasūtīju logus Ogrē un nu jau vairāk kā mēnesi no logiem ne miņas! Čakarē tik cilvēkus! Neiesaku nevienam ar viņiem sapīties, jo tad paliksiet gan bez naudas, gan logiem! Draudzīgi visus apčakarē!!

K Kristiāna V 12.11.2013

Man pēc 2 mēnešiem un padsmit dusmīgiem zvaniem beidzot uzstādīja... Tiešām - laipni bet neizdarīgi...

B Baldorph 10.02.2015

Nevar noslēgt līgumu ar termiņa kavējuma procentiem, kas noteikti uzlabos tempus?