www.sudzibas.lv Labadieta.lv Jauni krāpnieki internetā - labadieta.lv

Labadieta.lv - Jauni krāpnieki internetā - labadieta.lv

Vēlos visus brīdināt, par kārtējiem krāpniekiem internetā mājaslapā labadieta.lv Esmu viena no tām sievietēm, kura ir jau pec 40 ar nelielu daudzumu liekā svara - sēdošs offisa darbs dara savu. Esmu diezgan aktīvs facebook lielotājs, kur arī uzpeldēja šīs notievēšanas programmas reklāma, tā kā ar straujiem soļiem tuvojas vasara izdomāju, ka jāpamēģina. Tā nu arī iztērēju savus 10 EUR par šo programmu. Programmas lietošanas laikā majaslapā www.labadieta.lv saskaros ar diezgan daudzām tehniskām probrlēmām, ka arī sliktajiem tulkojumiem uz latviešu valodu, liekas,ka no lietuviešu valodas. Viņi ir netikai krāpnieki, bet viņu lapa satur arī vīrusu programmas, vismaz tā uzrādīja, man datorā esošā ativirusa programma izmentot, ka šī lapa esot bīstama, katru reizi, kad vēlējos piekļūt savai dienas programmai. Tagad esmu viņiem uzraksījusi par naudas atgriešanu, cerams, ka man viss sanāks.

V vilks.janis 15.05.2015

kNo savas pieredzes saku, visu Lietuvie;su zuņēmumi ir krāpnieki, iepriekš esmu arī iegābies kilo.lv produktos, viss tas pats stāsts - ari Lietuvieši, arī krāpnieki, naudu neatgriž, sazināties nevar.

K karsans 20.05.2015

P.S par naudas atgriešanu vēršaties pie krāpniekiem SIA Stila māja viņu adresre http://stilamaja.lv/

O ozzoll 21.05.2015

Neviens uz tiem e-pastiem neatbild!!! Galīgi nesanāk to naudu dabūt atpakaļ. Banka arī neko nezin, jo vini tika izmantojot kaut kadu tur paysera sitemu un pa tieso nesadarbojoties. Sazinoties ar so paysere vini visu laiku tikai gumiju velk - kad pirkat, kad sutijat e-pastu, kad atkartoti sutijat e-pastu, kad zvanijat uttt? labadieta.lv ir totalakie krapnieki

M milllers 22.05.2015

Izskatās, ka šo lapu nevmaz never atvērt www.labadieta.lv, internets brīdina, ka lapa satur vīrus un tiek automātiski bloķēta.

O ozzoll 09.06.2015

Krāpnieki vēloprojām nav atdevuši izskrāpto naudu, vēljoprojām sola, ka to izdarīs tikai KAD? KAD būs šis brīdis. labadieta.lv ir krāpnieki, neiuzķerieties uz viņu māņiem

E eeeee 09.06.2015

Heii, JA JA JA labadieta.lv ir krāpnieki, produkts nekāds naudu izskrāpj. Pirms vasaras protams, ka vajag savest augumu kārtībā, pēc tā visa ziemas miega, a kas tur - samaksā 10 EUR un viss ko tu dabūn ir kaut kāds teksts Lietuviski. Kārtējais krānieku kantpris, sūdzējos Policijai cerams, ka viņi kaut ko izdarīs??