www.sudzibas.lv Labadieta.lv Uzmanību krāpnieki!!!

Labadieta.lv - Uzmanību krāpnieki!!!

Nenorekinaties ar karti majaslapa labadieta.lv vinji ir krapnieki un meli. Samaksaju 9. 99 eur par dietass palnu divam nedelam, uz e - pastu sanemu ipasu linku ar kuru varot pieklut programmi, bet katru reizi ka megjinu atvert so lapu internets rada, ka lapa nav drosa un nelauj nemaz man vinai pieklut. Uzrakstiju ari uz vinju e - pastu [slēpt]@labadieta.lv lai atsuta man pieeju manam kontam vai ari atsuta dietas planu un neviens neatbild, uz zvaniem ari neviens neatbild. Uzrakstiju ari lai atgirez naudu bet tas ari nestrada tik un ta atbildes nekadas. No siem labadieta krapniekiem labak uzmanities un lieki naudu neteret.

Z

M mikīī 29.04.2015

Varbūt jums vajag pamainīt antivīrusa drošības uzstādījumus?

Z za23 30.04.2015

negribas jau kaut ko pamainot ari ielaist virusu datora, tas galigi nebutu ta verts

F fizruks 30.04.2015

nu cik tu stulba esi, ja izvēlies kādas diētas internetā meklēt? pakustini savu resno pakaļu un aizej līdz fitnesa klubam, kur treneri tev palīdzēs sastādīt programu. no offence, bet vajag domāt ar galvu

F fizruks 30.04.2015

V VladIat 30.04.2015

par ko ir sudziba? par to, ka ir resna???????????
tas ir pilnigs psc kungi - sudzas te par to, ka ir resna
laikam jau pilna galva pilna ar taukiem

K karrlsons 06.05.2015

Nav jau obligāti jābūt ūber resnam lai vēlētos notievēt, labāk paskatieites uz saviem dubūtzodiem, noteikti nekā labāka tur nav. Un notievēt, samazināt svaru nav tikai resno velmēs, nāk taču vasara un pāris ieteikumi nodarētu visiem