www.sudzibas.lv L and R auto Auto ar slēptiem defektiem, skaidras naudas izspiešana

L and R Auto - Auto ar slēptiem defektiem, skaidras naudas izspiešana

Veikli krāpēji! Neticiet veiklai mēlei!
Iesākumā apgalvo, ka ir tikai godīgi tirgoņi un viss notiek caur pārskaitījumiem, bet tikko tiek līdz rēķina izrakstīšanai, tā veikli izraksta rēķinu par mazāku summu un pārējo pieprasa skaidrā naudā.
Apgalvo par izcilo auto stāvokli kā īsteni lietpratēji, bet patiesībā slēpj defektus.
Galvenais - nemaksājiet skaidrā naudā bez čekiem un rēķiniem!

10.06.2019

Atbilde no L and R auto Support Pārstāvja atbilde 10.06.2019

Klau! Tev iedeva 500eiro atlaidi! Pats uzreiz teci kad sajūga pedālis ir mazliet dīvains ko tev neviens nenoliedza! Apskati mašīnai izgāji bez jebkādiem aizrādījumiem! Ļāva tev pašam pavizināties ar auto un notestēt. Pie mums tu nepērc jaunu auto! Un par VID vari kladzināt man ir viss kārtībā. Pēkšņi pēc sazin cik ilga laika zvani un saki kad jāmaina viss sajūgs. Te pēkšņi kad apskaidro tev kad ir vajadzīgs varbūt pastīties sajūga izspiedēja ilindrītis pazūdi un nenoteiktu laiku. Pēc nu jau vairāk kā mēneša uzrodies atkal. Tāds dīvains gājiens no jūsu puses. Tagad piebļaut pilnu internetu nav māksla. Bet lūdzu izklāsti situāciju līdz galam ne skaļi bļauj. Varbūt pēc vēl kāda laba laika pazvanīsi kad riepas jāmaina? Vai eļļu un filturs kad vajag nomainīt auto? Tādi stipri dīvini gājieni no tevis nāk ārā... Sorry bet šei nejūtamies vainīgi nevienu mirkli. Un nomainīt sajūga cilindrīti nemaksā tevis nosauktie 300eiro... Veiksi tev turpmāk!

Atbilde no L and R auto Support Pārstāvja atbilde 10.06.2019

Neviens te nekādus komentārus no cita konta neraksta. Ir cilvēki kas redz lietas būtību. Raksta vienas summas internetā otras runā dabā pa telefonu. Un gribētu redzēt cik godīgi tu esi nopelnījis visu zāģējot mežus. No teikti kad es vairāk nodokļos samaksāju kā tu jebkad samaksāsi! Nav ko tu ar pašpārliecinātie un pietiekamiem cilvēkiem strīdēties. Kas vēlas tik lai vēl kādu kapeiku nomestu no auto. To jau jutu pie pirmās sarunas kad zvanīji! Visu gaišu...

Atbilde no L and R auto Support Pārstāvja atbilde 10.06.2019

Un tad vēlreiz. Kuru no solījumiem neesmu izpildījis?
1. Solīju kad auto izies TA un nebūs tur problēmas! Bija problēmas? Nebija!
2. Izbraucāt ar auto un bijāt apmierināti ar tā esošo stāvokli pie iegādes? Bijāt! Tad nu nepirkāt jauno auto kuram ir garantija (kaut arī jauniem auto ir iespējams kad izlec kāds defekts) vai ne? Neesmu es kaut kas vairāk par cilvēku nespēju noteikt kas un kad auto notiks.

K

K Kliente5 10.06.2019

Nu ja pilna informācija, tad pilna! Auto cena 9900.00 EUR - tajā skaitā tiek solīta auto reģistrācija uz LR numuriem un tehniskās apskates iziešana. Tā kā auto ir vēlme iegādāties sestdienā, kad reģistrācija CSDD nav iespējama, Jūs un mēs piekrītam, ka veiksim to paši, atskaitot šo summu no iegādes cenas. 9900.00 - 248.79 (reģistrācija + TA + dabas resursa nodoklis). Tātad, auto cena bez atllaides 9651.21 EUR. Vienojamies par summu 9500.00, tātad it kā atlaide tik sanāk 151.21 EUR, ar apgalvojumu, ka ar sajūgu viss OK! Ķeramies pie rēķina parakstīšanas un pārskaitījums veikšanas un PĀRSTEIGUMS! - rēķinā un pārskaitāmā summa tikai 7800.00 EUR! ar piebildi aizbraukt līdzi līdz bankomātam, lai atlikušo summu saņemtu skaidrā naudā!
Par remontu - auto tika nodots speciālistam, lai konstatētu problēmu. Nekas nenotiek uz pasūtījuma un speciālistiem ir rindas! Pa laimi bēda izrādās mazākā, MŪSU speciālists iesaka cilindru nomaiņu, ne JŪS! Cilindri tiek nomainīti. Par izmaksām - auto tiek labots ar kvalitatīvām rezerves daļām, ne lētākajiem aizstājējiem. Ja nepieciešams, bojātos cilindurs var Jums iesniegt un arī autoservisa rēķinu par darba izmaksām. Piebildīšu - auto tika iegādāts 15.05.2019. datumā, šodien ir 10.06.2019. Ja atrodamies vienā laika joslā, tātad mēnesis vēl nav pagājis, uzmanīgāk ar apvainojumiem!
Neviens internetā nebļauj, jo to izdarīt nevar (iespējams, ka Jūs bļāvāt datorā, man pietika ar pāris veiklām pirkstu darbībām), vienkārši - par VAROŅIEM potenciālajiem klientiem ir jāzin! Mācieties biznesu būvēt godīgi un atzīt savas kļūdas!

L L and R auto Support Pārstāvja atbilde 10.06.2019

Jūs pie teikuma kad dīvains sajūgs ir aizbraucāt skatīties citu auto. Bet atgriezāties un teicāt kad ņemsiet šo. Kad zvanījāt pirmo reizi teicāt kad ir jāmaina sajūgs par 1000eiro uz ko atbildēju kad ne spararats grab ne sajūgs slīd tad kur ir problēma kāpēc jāmaina pilns komplekts? Uz ko ieteicu Jums apskatīt vai cilindrs nav jāremontē. Tad atkal bijāt pazuduši. Un pie reģistrācijas neviens auto pārdevējs Jums auto ekspluatācijas nodokli nemaksātu. Automašīnai veicot TA nebija konstatēti ne tā saucamie "vieninieki" nekā cita! Tad nu lūdzu manis solītais kad TA būs logā uz gadu ir pildīts. Vai ne? Un Jūsu speciālists tad ir nekompetents ja pēkšņi spēj tik krasi savas domas mainīt kas tad galu galā šim auto ir noticis. Un Jums teiktu tā ir bargs speciālists... Un tādi indivīdi kā jūs neesat pirmie! Kā jau teicu veiksmi turpmākajā...

K Kliente5 10.06.2019

Neiešu ieslīgt bezjēdzīgās sarunās par servisa speciālistiem, savam speciālistam uzticos jau vairākus gadus. Tiešām nabadzīgāka par tiem 100 EUR nepalikšu! (P.S. - rakstu es, kā auto īpašniece)
Bet ko Jūs sakāt par rēķinu? Būtībā tā ir šantāža un naudas izspiešana! - vai nu man ir jāpiekrīt summai rēķinā + pārējo skaidrā naudā, vai arī pie auto netieku! Jo mūsu vēlme un vienošanās bija par 9500.00 EUR ar pārskaitījumu, vai ne? Fakta priekšā tiku nostādīta rēķina parakstīšanas brīdī! Atzīstu - mana vienīgā kļūda bija nepiecelties un neaiziet no Jūsu ''godīgā" biroja.

K Kliente5 10.06.2019

1) Sajūga cilindra remonts ar kvalitatīvām detaļām izmaksāja 300.00 EUR. Šīs summas zaudējumu pārdzīvošu, un ar tīru sirdsapziņu nopelnīšu strādājot.
2) Problēma? - Negodība, ietiepība un pašpārliecinātība! Cilvēcīgā attieksme un vēlme brīdināt citus! Daudz cilvēku, kas fiziski smagā darbā varbūt nopelna savus līdzekļus, krāj, bojā veselību un, uzticoties šim tirgonim (nav cienīgs "uzņēmēja" vārdu izmantot), iegādājas auto tieši pie šī, tādējādi atbalstot tieši šīs autotirgotavas uzņēmējdarbību ne blakus autotirgotavu, bet ar savu viltīgo mēli viņi apved ap stūri vairākus un nomelno par INDIVĪDIEM.

P.S. Kāpēc netiek komentēta atbilde par skaidro naudu? - oficiāli kā pārdevējs atbildēt nobijās, tādēļ jāizmanto segvārds?

K Kliente5 10.06.2019

Es ļoti atvainojos, ka kaut ko esmu palaidusi garām! Vai tiešām auto iegādes vai pieņemšanas/nodošanas aktā tika minēta mana nodarbošanās vai manu ienākumu gūšanas veids?
"Nomest kapeiku"? Tirgus paliek tirgus! - es palūdzu atlaidi, Jūs iedevāt - 151.21 EUR, it kā. Mutiski vienojāmies par summu 9500.00 ar pārskaitījumu. Rēķina izrakstīšanas brīdī bez brīdinājuma tiek fiksēta summa 7800.00 EUR, pārējais skaidrā naudā! Vēlies auto- jāpiekrīt! Nepiekrīti, pārdosim citam, kurš piekritīs! Sava veida izspiešana, vai ne?

X xctaps 10.06.2019

L un R komunikācijas stils ir maigi izsakoties graujošs, atbildot uz autora komentāriem ar privātu ziņu izpaušanu ( darbavieta, nodarbošanās ) ?! Uzbrokoši un nicinoši komentāri .. FUJ .. FUJ un fuj ..

R Raivis Rikmanis 24.03.2023

No minētā auto dīlera L & R ( Tukumā ) , iegādājos audi markas auto A7 2011 gada modeli 22 mēnešus atpakaļ .
Par skaidras naudas pieprasīšanu , nebija pat MAZĀKĀ mājiena . Auto bija ar svaigu skati ! Ir pagājuši nupat , gandrīz divi gadi ! Ieguldījis lieki neesmu ne vienu centu !
Vakardien skati izgāju pa 0000... , neviena aizrādījuma !
Esmu ļoti apmierināts ar izvēli , iegādājoties šo auto , pie minētās kompānijas .
Nākotnē ( kad būs laiks maiņai ) , noteikti vērsīšos pie šīs kompānijas!
Kompānijai vēlu panākumus .
Ar cieņu Raivis .