LandRauto - Krāpšana

Šajā kantorī auto neņemt! Auto patiesais stāvoklis tiek slēpts, auto tiek tirgots pēc smagām avārijām. Stūres krāso utt. Auto stāv servisā jau mēnesi.strīdēties protams bezjēdzīgi taisnība tikai viņiem! Daudzi kasjaki tiek slēpti un par tiem viņi neko nesaka!

V

L L and R auto Support Pārstāvja atbilde 16.11.2017

Dārgie Audi A4 ipašnieki! Nesauksim te nevienu vārdā! Jums kā pazīstamiem cilvēkiem parādīju pat bildes no Vācijas sludinājuma saita! Un jūs jau viņu sen esat ielikuši tirgot! Nekādas problēmas netika ne slēptas ne kādi citadi maskētas! Tā ir diemžēl lietota tehnika un pēc divu mēnešu braukšanas kuras laikā nezinu kā esat eksplotējis auto kautkas notiek tad sorry! Kā jau saka tā ir tehnika! Un šādi nevajag skriet un brēkt pa internetu! Ar jums kau mani brīdināja kad būs traki... Vot jūs gan slēpāt sava auto stāvokli kad atbraucat runāt par maiņu! Jūsu auto bija tas kurš nobraukt vienos dubļos. Bet tā jau bija mana problēma ka neprasiju nomazgatu atdzīt! Es neskrēju raudāt! Bet jums jauno auto neviens neliedza dzīt uz servisu baudīt! Rīt piebraukšu pie tava tēva parunāt!

TasEsLV 17.11.2017

Lai cik ļoti klientam nebūtu taisnība, lai cik ļoti kāds klients būtu izvedis. Supports jeb uzņēmuma pārstāvis nedrīkst šādi ,manuprāt, izteikties.
Tās ir tikai manas domas. Paldies.

L L and R auto Support Pārstāvja atbilde 17.11.2017

Un ko es tādu pateicu?

L L and R auto Support Pārstāvja atbilde 18.11.2017

Un ko pēc Jūsu domām mums vajadzēja viņiem atbildēt? Ja cilvēkam nav kauns iet internetā skaļi brēkt klajus melus? Viņi šo mašīnu skatīja 3x un tika parādītas bildes no Vācijas izsoles saita kur mašīna redzama kad nav nekas sists. Bildes vēl šodien varu parādīt...

I Ingucis002 22.03.2022

Pretīgi krāpnieki Jūs esat! Tirgojat mašīnas ar defektiem! Un savu vainu neatzīstat! Ir teiciens :Ko sēsi to pļausi!👌