kurzemes it - kurzemes it

sveiki neiesaku nevienam strādat pie raivo viņš tik sola naudu par obejktiem pirmas riezes iedod kādu avansiņu pēc tam dzīvo kaut uz 10ls mēnesī kad zvana viņam tad nemaz neceļ telefonu mūžīgi vienmēr aizņēmts kad nevar atbildēt tik sola piektdien būss naudas kad pienāk tad nu kaut kādas problēmas .. tas ir mūsu slavenais ričs un raivo .. kuldīgas slavenais kurzemes it .iesaku citiem neuzķerieties uz šīs firmas

G

F fig 10.04.2011

Kāds uzvārds ir Raivo un Ričam?

J Jes 15.04.2011

Raivo Šteins (tel.nr. /izdzēsts/) un Ritvars Kazakovs (/izdzēsts/). Pilnīgi piekrītu komentāram. Raivo ir negodīgs uzņēmējs, viņš krāpj savus darbiniekus un nemaksā viņiem par padarīto. Aplokšņu algas un PVN nodokļa nemaksāšana tas ir viņa stilā. VID tur tiešām būtu ko pakratīt !!! Nemaz nerunājot par darba drošību objektos!!!

E Ex 19.04.2011

Nezinu gan, vai tā varētu būt. Es jau divus gadus strādāju, un nav nevienas reizes, kad nebūtu samaksāts.
Vienmēr ir skaidrs cik par darbu var nopelnīt, un to kārtīgi arī saņemu.
Domāju, ka vajag tikai kārtīgi strādāt, un tad jau viss arī ir kā nākas.
Jāprasa tiem rakstītājiem, vai viņi vispār ir normāli strādājuši?

T troja18 21.10.2012

Tīrākās muļķības par nemaksāšanu un nedrošību.Pats strādaju tur jau četrus gadus un nemaz nesūdzos, protams cik darbinieku nav nomainījušies, paši darīt neko nemāk, nostrādā vienu nedēļu un jau brēc ka vajag naudu, bet darbs pēc viņiem jāpārdara.Lai vispirms iemācās strādāt un tad nāk uz objektu.Bļaut māk visi, piemērs-cilvēks pa vienu darbā dienu apmet vienu kvadrātmetu sienas, un sauc sevi par CELTNIEKU, smiekli nāk, lauķi tādi, kā teicu, iemācās strādāt un tad runā...

C ciepuks26 19.12.2012

Pilnīgi piekrītu sūdzībai. Nostrādāju 4 mēnešus. Pirmajā samaksāja, viss OK. Bet pārējos 3 tikai pa avansiņam vien. Tagad objekts pabeigts, bet algu gaidu jau mēnesi. Kad eju prasīt, vienmēr aizbildinās ar to ka nav laika vai arī nauda vēl nav pārskaitīta. Man tagad ģimenei visi ziemassvētki bez naudas un sanāk, ka 3 mēnešus esmu strādājis pa 180Ls. Tas sanāk 60Ls mēnesī.