www.sudzibas.lv Kurzemes Gaļsaimnieks Piečakarē darbiniekus

Kurzemes Gaļsaimnieks - Piečakarē darbiniekus

Neiesaku nevienam iet tur strādāt, reāli uzmet darbiniekus, sākumā sola konkrētu ciparu + procentus uz rokas(to pašu neoficiāli), pēc tam maksā minimālo un par apsolītajiem procentiem visu aizmirst aizbildinoties ar to, ka vadība uzskata, ka nav nopelnīta tā nauda. Un tā tik solījumi un solījumi, kā ej prom, tad vispār cenšas izmaksāt pēc iespējas mazāk. Maitas !!!

J

. ............ 07.08.2012

Aizgāju uz Maximu iegadāties kakla karbonadi.Un skatos plauktiņā stav izlikta svaigā produkcija.
Tur pat blakus arī škiņkis bez speķa.To nevaru atļauties jo diezgan dārgs un maz kas sanak vakariņam.
Bet lielākais brinums man bija tas ka firma ir tik dāsna ka pat sakusi šķiņķī bez speķa markēt ka kakla karbonadi..
Vai tad tiešam firma kas pieņem so pasūtījumu reali natpazīst kakla karbonadi no šķiņķa?

A andzons 13.05.2013

JĀ viņi ir reāli cilvēku čakarētāji, dod vienu darbu darīt pēc tam pārmet uz citu darbu, naudu arī patīk nesamaksāt visu. KRĀPNIEKU KANTORIS!!! Tauta mainās trakāk nekā zeķes šinī uzņēmumā.

O OlyKey 13.05.2013

Nu, ja Tu pastrādātu SIA Bravo, Tu domātu savādāk, tur pārdevējas krāpj vēl pamatīgak

K kgs 04.01.2014

Visus, kurus ir apčakarējis Kurzemes Gaļsaimnies, lūdzu sūtīt info un aprakstu kā tas notika un kad konkrēti, uz e-pastu: [slēpt]@inbox.lv. Apkoposim visus krāpšanas gadījumus. Varbūt izdosies sodīt tos krāpniekus. Konkrētāk pa e-pastu! Nevajag sēdēt un činkstēt, bet rīkoties. Un kopā mēs to varam!

C cristatum 12.09.2018

Labdien, nesēžam, rakstījām jums, jo jūsu sagādātie zaudējumi ir pārāk sāpīgi, lai klusētu. . Paiet nedēļa, bet atbildes nav.

A ap no kgs 02.12.2014

Tas e-pasts [slēpt]@inbox.lv laikam ir Aigara, katad Tu vareetu palidzet ja pats esi mazs, bet priekssniecinnss.
Bet ssoreiz vinniem neizzbekt no soda un lielaam nepatikssanaam.

J Jancene 12.11.2016

Sveiki,esmu šokā,nopirku jusu produkciju un biju šoka,sametās slikta dūša,atklāti sakot vēmu,cūgaļas galertā ādas ar visiem cūku sariem,ja kas gaļas maz tikai ādas, buljons un sari.

A Agnis 06.04.2017

Nopirku kgs bērnu cīsiņus, rakstīts, 90% cūkgaļa. Vārot tie uzpūtās 3x resnāki un gandrīz izjuka. Izņemot no katla un bļodā padzesējot, no tiem iztecēja kaut kāds smirdīgs šķidrums. Paostot cīsiņi smirdēja pēc vecas gaļas. Pagaršot neriskēju, izbēru visu to mēslu miskastē. Nekad neko no viņiem vairs nepirkšu.

Nopirku e-veikalā "Maxima" Kurzemes Gaļsaimnieka ražoto it kā karsti kūpināto vistas gaļas ruleti, (līdz šim pirku tikai Ķekavas "Svētku" ruleti).Tā nu galīgi nav ēdama, tā vien liekas, ka tā vārīta kaut kādos taukos, tik nenormāli trekna un bezgaršīga, pa vidu samalti skrišļi un divi - lielas plūmes izmēra speķa gabali. Es nekad vistai tādu speķi neesmu redzējusi - kas zina, kas tā par gaļu! Vai tiešām Latvijā vairs nedarbojas nekāda pārtikas kvalitātes kontrole? Tādus vieglas naudas taisītājus vajadzētu taisīt ciet - savairojušies, kā truši, ka vairs nezini ko pirkt, lai neiegrābtoskārtējos mēslos.

Z Zeltīte Paļenova 12.07.2018

Nopirku cūkgaļas salami un īsti nesapratu ,vai tā ir domāta lietot cilvēkiem vai dzīvniekiem.Klaiņojošie kaķi varbūt ēdīs.