Kurzemes Gaļsaimnieks - Krāpšana

Sveiki. Kurzemes gaļsaimnieks reāli " čakarē" strādniekus. Liek strādāt necilvēcīgas stundas (vairāk kā 12) , decembrī bija viena diena pat 22h un 2 h vēl ceļā (prom un mājup) , pēc 6 h jau jāceļas un atkal jāskrien. Ja neierodies darbā attaisnojoša iemesla dēļ - mīnus 70 eiro no algas (darba līgumā punkts par to nav) . Papīrs parakstīts par to nau. Līgumā rakstīts, ka nedēļas stundu skaits ir 30 - bet reāli 2 reizes vairāk.
Vīrs vakar uzrakstīja atlūgumu un šodien saņēma algu - kopā ar avansu - 313 eir. Smieklīgi!
Vergu kantoris!

E

A asdasd123 07.01.2020

laipni ludzam latvijā , ko vel var pateikt :D

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 07.01.2020

Ir tikai viens jautājums:
Kāpēc Jūs pārkapāt darba līguma nosacījumus?
Kurš liek un uz kāda pamata strādāt 22h?

Jus saņemat rīkojumu par darba dienas pagarinājumu? Jūs piekritāt strādāt ar darba līgumu 30.st, kāpēc beidzoties darba dienai paliekat darbā? Kurš piesien Jūs pie sienas?

Piedodiet! Bet šeit Jūs sūdzaties par savu stulbumu, nevis par darba dēvēja krāpšanu.
Jums ar darba līgumu uzlikts pienākums strādāt 30h nedēļa, parakstot līgumu, Jūs piekritāt tajā ietvertiem noteikumiem. Kāpēc Jūs strādājat dienā 22h?

Konkrēti Jums gatavs sniegt bezmaksas konsultāciju ar darba tiesībām saistošiem [slēpt]@inbox.lv

A arturs902 07.01.2020

Kurš iespējamo klientu sauc par stulbu, kur Jūsu ētika? Un vēl, pēc tam piedāvā konsultācijas? Nopietni? Ja tiešām kāds uz šito reklāmu uz ķeras, tad tiešām ir stulbs! :D

BondsBonds 07.01.2020

Nevajadzēja rakstīt atlūgumu, bet darīt ko gribi, iet un nākt kad gribi, lai atlaiž. Tad tev jāmaksā kompensācija. BET, piem., ja sākas virsstundas, nostrādāt vienu un iet prom, jo likumīgi esi strādājis virsstundu, tātad piesiet neko nevar. Pret tādiem darba devējiem tikai ar viņu metodēm.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.01.2020

Komentēšu speciāli "arturs902" un "Turkey901":

1. Specialists tieši atšķiras no diletanta (un piepelnītajā) ar to ka runa visu atklāti un sauc lietas ar saviem vārdiem
2. Potenciālais klients lūdz atrisināt situāciju, meklē variantus, nevis sūdzas par cita cilvēka stulbumu (savādāk izstāstīto situāciju nosaukt nevar)
3. Ja Jūs saucat "acīs izteikto viedokli" par agresivitāti, tad visticamāk daudz dzīve neesat redzējuši
un pēdējais
4. palīdzība (šeit, šajā portāla) tiek sniegta bez maksas (jūsu vārdiem "haļava"), bet reti kurš no jums ieklausās teiktā, atkal iekuļās auzās un tikai tad vēršas pēc palīdzības dzīvē (vai raud mammai kleitiņā);

Simulans amicum inimicus inimicissimus.
Ar cieņu!

A arturs902 17.01.2020

Ziniet ar šādu pieeju, es personīgi neuzskatu Jūs par speciālistu vai profesionāli un tml. Kauns par tādiem, kas nespēj pat tik daudz kā ētikas kodeksu ievērot! Tā kā Jūs to darāt var jebkurš, bet tas kas spēj saglabāt profesionalitāti ir tiešām SPECIĀLISTS ar lielo burtu. Un ne vajadzētu te tagad aizstāvēties un pa punktiem likt savu viedokli par to, ka uzskatāt runāt tiešu valodu bez aplinkiem ir pareizāk. Jā varbūt dažādās situācijās, tas pat būtu vēlams, bet ne jau sev reklamēt un pēc tam cerēt, ka kāds pie jums griezīsies pēc palīdzības. Es iesaku Jums vēlreiz biznesa pamatus pārskatīt un tad padomāt vēlreiz ko Jūs ar to gribat panākt un kāds labums no tā būtu sabiedrībai! Ar cieņu, Artūrs

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 18.01.2020

God.Arturs!
Jūs esat mazais cilvēciņš, kurš baidās darba dēvējam pateikt - STOP.
Kāpēc man jāstrādā 16.st. dienā 5 dienas nedēļa, nevis ka līguma rakstīts 30.st kopējā darba nedēļā.
Jūs baidāties ka Jūs apkrāps juristi, bet tajā pašā laikā nākat katru dienu uz darbu, kur Jums nemaksā algu, vai izmaksā daļu no tās.
Jūs gatavi rakstīt internet vietnē visādus garus tekstus, tā vietā lai pateikt STOP bezkaunīgai cilvēku ekspluatācijai. (Vienkāršiem vārdiem "pukst aiz muguras" )

Kāds es esmu specialists, parāda mana uzņēmuma apgrozījums un gada peļņa.
Bet Jūs joprojām meklējat kurš atrisinās Jūsu problēmu Jūsu vietā!
Es palīdzu cilvēkiem, bet Jūs spējāt tikai kritizēt un meklēt ienaidniekus...
Lai izdodas...

A arturs902 19.01.2020

Neviens nebaidās vnk mūsu tiesu sistēma pārāk lēni strādā un tas ar viss.