www.sudzibas.lv Kur noved netīcība Jēzum Kristum Neticība Dievam, Bībeles nelasīšana

Kur noved netīcība Jēzum Kristum - Neticība Dievam, Bībeles nelasīšana

Elle ir reāla vieta virzienā ap 4 km. uz zemes centru. Šausmīgākā vieta ko var iedomāties. Palasat Bībeli un uzzināsiet!

L Lāčplēsis 14.03.2012

atkal pretrunas tavos tekstos - mums jālūdzs tavs iedomu draugs, jo viņš ir taisnīgs, bet pats tagad saki, ka dieva mīlulīši ir ebreji?kā tad tieši izpaužas tas taisnīgums, ja ebreji tiek nolikti augstāk par pārējiem?

A aigars 14.03.2012

Lāčplēsi neapvainojies, bet Allahs tevi neradīja!!! Viens ir radītājs- Dievs KURŠ radīja visu un ir atklājies Jēzū Kristū!!! Indijā viens no dieviem ir parasta govs, tici viņa cilvēku nevar radīt. Lai Dievs Lāčplēsi Tev atklājas! Kas meklē -tas atrod!!

A aigars 14.03.2012

Lāčplēsi tev taisnība, Dieva mīlulīši ir ēbreji, bet ticēt Jēzum Kristum ir iespēja visiem, arī tev. Dievs tik ļoti pasauli mīl, ka sūtīja Jēzu lai ikviens kurš tic Viņam -neaizietu uz elli. Diev mīl visus cilvēkus!!!

L Lāčplēsis 14.03.2012

Un arī dievs mani neradīja - mani radīja manu vecāku seksuālais kontakts!
Tu vispār apzinies, ka Jēzus nav Allahs? Tev ir taisnība vienā lietā - Dievs ir tikai viens un tas ir Allahs!
Jēzus ir tikai ebreju rašanās eposa galvenais varonis, bet tādu ir daudz - kaut vai Pumpura eposā tas bija Lāčplēsis!

A aigars 14.03.2012

saulītei, bībeles pants. Jāņa evanģēlijā 14 nodaļā 6 pants saka: ka tikai caur Jžu ir pieeja Dievam. Tāpēc Bībele neviss korāns, jo Jēzus Vārdi ko Viņš mācīja ir tikai Bībelē!

A aigars 14.03.2012

Lāčplēsi, diez kurš tad tevi veidoja mātes vēderā 9 mēnešus?

L Lāčplēsis 14.03.2012

Ja es tavā bībelē ierakstīšu tekstu: "nolec no mājas jumta!", tu noleksi? Bībelē taču tā ir rakstīts tāpēc jālec!

Ar to sesto pantu tu paskaidroji kāpēc ir jālasa bībele, aktuāls paliek jautājums kāpēc nebūtu jālasa korāns? starpcitu, arī tur ir rakstīts, ka korāns ir jālasa!

Ja jēzus un Allahs mērītos pincīšiem, kurš uzvarētu?

L Lāčplēsis 14.03.2012

noskaties veco latviešu multenīti kā rodas bērni! tad varbūt arī pievērsīsies dzīvei, nevis tikai ēbreju vēsturi lasīsi!

A aigars 14.03.2012

Vispār par brīdinājumu no elles varat izlasīt Lūkas evanģēlija 16 nodaļas 19-31 pantos.

Kad zeme pašķiras un cil'vēki miesā būdami iekrīt ellē ir aprakstīts Bībelē ceturtā Mozus grāmatā 16 nodaļas 31-35 pantos!

L Lāčplēsis 14.03.2012

Korānā nav tādas Lūkas evanģēlijas!arī mozus grāmata tur nav! Korānā ir daudz interesanta aprakstīts, bet šādi marazmi tur nav iespiesti!!!
vai varbūt tikai man nesanāk atrast, vari nosaukt konkrētu lapaspusi kur korānā to var atrast?

Ausainītis 14.03.2012

Tumsonības kalngals, gluži kā viduslaikos.

A aigars 14.03.2012

"Vai pēlējs grib būt pastāvīgā nesaskaņā ar Visuvareno? Tas, kas apsūdz Dievu, lai sataisās atbildēt!"
Lāčplēsi, Vai tev ir tāds elkonis kā Dievam, vai tev ir spēja likt dārdēt pērkonam, kā Viņš to dara? Dievs tev jautā: Kur tu biji tolaik, kad Es zemi veidoju? Pasaki to, ja tev ir tāds gudrs prāts!
Kas ir noteicis tās samērus - tu laikam to zini? Vai kas pāri tai ir izstiepis mērauklu?
Iekš kā iegremdēti tās pamatbalsti, vai kas ir licis tās stūra akmeni,
kad visas rīta zvaigznes kopā dziedāja un visi Dieva dēli gavilēja?
Un kas noslēdza jūru ar stipriem vārtiem, kad tā, dzīvi burbuļodama, izplūda ārā no savas mātes klēpja
tolaik, kad Es mākoņus tai izveidoju par tērpu un ietīstīju to tumsā it kā tinamos autos?
Kad Es tai noteicu Savu nolikto robežu un pieliku šai robežai aizšaujamās bultas un durvis,
un teicu: līdz šai vietai tu plūdīsi, bet ne tālāk, un šeit lai norimst tavi lepnie viļņi!
Vai tu savās mūža dienās jebkad esi pavēlējis aust rītam vai rīta gaismai ierādījis savu vietu,
lai tā aptvertu visas zemes malas un lai bezdievīgie tiktu aizbaidīti prom no tās?
Zeme pati tad pilnīgi pārvēršas līdzīgi vaskam zem zīmoga, un viss izliekas tad kā goda tērpā.
Bet bezdievjiem tiek tās gaisma atrauta, un sitienam paceltais elkonis tiek salauzts gabalos.
Vai tu jebkad esi nonācis pie jūras iztekas vai arī pastaigājies pa pasaules jūru tumšākajām dzelmēm?
Vai tavā priekšā ir kādreiz vērušies vaļā nāves vārti, un vai tu esi redzējis ieeju ēnu valstī?
Vai tu esi aptvēris ar savām acīm bezgalīgos zemes plašumus? Pasaki, ja vien tu visu to zini!
Kur ir ceļš, kas ved uz gaismas mājokļiem, un kur ir tumsas mītne,
ka tu tumsu spētu novest tās novadā un ka tu tik labi pārzinātu tekas uz tās mājām?
Tu jau to laikam droši vien zini, jo tai laikā tu jau biji piedzimis, un tik liels ir tavu mūža dienu skaits!
Vai tu esi varējis noiet līdz attālākām sniega krātuvēm, un vai tu esi apskatījis krusas krājumus,
kurus Es esmu savācis piemeklējumu laikiem, cīņas un kara dienām?
Kur tad ir ceļš turp, kur gaisma dalās, un no kurienes pa visu zemi izplatās austrumu vējš?
Kas izrāva lietus plūsmām notekas un ierādīja ceļu pērkona strēlei,
lai lietus lītu pār zemi, kurā nav ļaužu, pār klajumu, kur arī nav nevienas dzīvas dvēseles,
lai bagātīgi piesātinātas ar veldzi kļūtu postažas un tuksnesis un lai liktu no jauna tanī augt zaļam zelmenim?
Vai lietum ir tēvs? Un kas ir tas, kas dzemdina rasas pilienus?
No kura mātes klēpja ir cēlies ledus, un kas licis rasties debesu sarmai,
kad kā akmeņi sastingst ūdeņi un viļņu spogulis saslēdzas kopā par cietu vāku?
Vai tu sēji kopā gaišām saitēm Sietiņa zvaigznes, un vai tu raisīji vaļā Oriona zvaigžņu jostu?
Vai tu liec parādīties Zodiaka tēliem pareizā laikā, un vai tu ved Lielo Lāci kopā ar viņa mazuļiem?
Vai tu zini debesu likumus, un vai tu nosaki debess valdīšanu pār zemi?
Vai tu vari likt savai balsij pacelties līdz pat padebešiem, tā ka straumēm līstošs lietus tevi pilnīgi pārklātu?
Vai tad tu izsūti zibeņus, ka tie dodas savās gaitās, un tad tev atkal paziņo: redzi, še mēs esam?
Kas gan ir ielicis mākoņu slāņos gudrību, vai kas ir gaisa veidojumam piešķīris saprātu?
Kas gan ar savu paša gudrību spēj izskaitīt mākoņus, un kas liek izlieties pār zemi debess ūdens traukiem,
kad viss zemes virsus ir sacietējis kā metāla lējums un visas zemes pikas un pītes ir salipušas kopā?
Vai tu vari iet lauvas mātes vietā medīt laupījumu un apmierināt lauvēniem plēsoņu izsalkumu,
kad tie paši sarāvušies un saduguši tup savās alās vai arī ievilkušies biezoknī guļ glūnēdami?
Kas tad krauklim sagādā barību, kad viņa mazuļi jo žēli ķērc pēc Dieva palīdzības, kad tie aiz pārtikas trūkuma klīst apkārt un klīzdami pagurst, būdami jau tuvu nāvei?

L Lāčplēsis 14.03.2012

puisīti, to visu ko gari un plaši šeit iekopēji dara Allahs, korāns to apstiprina! Joprojām šeit nav nekāds sakars ar tavu jēzuli!

Vieta ellē tev jau ir garentēta, jo tu zaimo Allahu, tu lasi nešķīstas grāmatas, Allaha sodu tev saņemt vajadzēs, grūti būs tev viņa priekšā piedošanu izlūgties!

A aigars 14.03.2012

LABI, VISU KO GRIBĒJU PATEICU. vAIRS ŠO TEMATU NEKOMENTĒŠU.. tIKSIMIES PIE CITIEM JAUTĀJUMIEM.. UZ REDZĒŠANOS, VISIEM SAKU- ČAU>>

Ausainītis 14.03.2012

Aigar, kopš kuriem laikiem Čau ir kļuvis par kristiešu atvadu sveicienu? Man šķiet, ka Bībelē tas nav rakstīts!

L Lāčplēsis 14.03.2012

labs puika, aigar, labs! Beidzot saprati, ka lasot bībeli tālāk par elli netikt!

Ausainītis 14.03.2012

Tad nu gan Aigars sev izvēlēsies citu mājvietu!

L Lāčplēsis 15.03.2012

Maddalena, vienmēr jau var kļūt par zombiju, Aigaru tuvumā nebūs, karstumu ar var regulēt, vienīgi pēc kādiem daudziem simtiem gadu Aigara mazmazmazmazbērns varētu pielūgt Tevi sākt.. pareizi..Aigars taču vēl nezin, kā bērni rodas, tad jau problēmām vispār nevajadzētu būt!

L Lāčplēsis 15.03.2012

Mūsu teorijā ir problēma - Aigars nezin kā bērnus taisīt, tātad viņam viņi nebūs, tātad viņš nebūs savu cilvēka pienākumu izpildījis, un tātad viņš nenonāks debesīs..bļ** viena idiota dēļ vairs nezinu kā turpmāk dzīvot..

L Lāčplēsis 15.03.2012

Izglītot viņu, lai par labu darbu, es kopā ar viņu paradīzē nokļūstu?nekad mūžā, Tu esi sieviete - Tev arī jāmāca!