www.sudzibas.lv Kur noved netīcība Jēzum Kristum Neticība Dievam, Bībeles nelasīšana

Kur noved netīcība Jēzum Kristum - Neticība Dievam, Bībeles nelasīšana

Elle ir reāla vieta virzienā ap 4 km. uz zemes centru. Šausmīgākā vieta ko var iedomāties. Palasat Bībeli un uzzināsiet!

A aigars 13.03.2012

Vai maz ļaunuma virs zemes? lai nebūtu iemesls ticēt ellei un dēmoniem.. Maddalena, tev taisnība :) cilvēki kuri sapīpējas narkotikas, viņiem netādi vien rādās, jo tas ir taisnais ceļš uz elli> Lāčplēsi, Dievs jau cilvēkus nespīdzina, cilvēkiem Dievs sniedz palīdzīgu roku (tici uz Jēzu Kristu)lai tur nevajadzētu nonākt. Ellē dēmoni ņirgājas par cilvēkiem, jo viņi neieredz Dievu un cilvēks ir Viņa meistardarbs!!! Tapēc viņi izgāž visas dusmas uz cilvēkiem. Elle nav domāta cilvēkiem, bet velnam un viņa dēmoniem, bet ko darīt kad jūs gribat uz turieni, jo tur it kā esot stilīgak un interesantāk.. Un par Allahu runājot viņš nomira un ir miris, bet Jēzus augšāmcēlās!!! ALLAHA VĀRDĀ TERORISTI SPRIDZINAS, JO TAK JO VAIRĀK PAŅEM NETICĪGOS Allaham NĀVĒ LĪDZ JO LABĀKA VIETA ESOT DEBESĪS NODROŠINĀTA. bET jĒZUS KRISTUS MĪLESTĪBU UZ DIEVU UN TUVĀKO SLUDINA. Tad nu katrs pats izvērtējat>>

L Lāčplēsis 13.03.2012

Tum aizmirsi krusta karus, raganu prāvas, ikdienišķo neticīgo cilvēku slepkavošanu, visas pedofīlijas lietas baznīcās utt. un tas viss tika darīts tava dieva vārdā! Kristieši sava dieva vārdā ir nogalinājuši krietni vairāk cilvēku nekā islama pašnāvnieki!

A aigars 13.03.2012

Es nesludinu baznīcu, vai kristiešus, bet gan Bībelē aprakstīto Jēzu Kristu! Ja Lāčplēsi esi lasījis kaut reizi Jauno Derību, tad piekritīsi kad Jēzus nemudina uz krusta kariem, vai raganu prāvām, ikdienišķo neticīgo cilvēku slepkavošanu, un neatbalsta pedofīliju baznīcās utt. Dievs Grib Kad mēs mīlestībā uz Viņu un cilvēkiem dzīvojam. Palasi evanģēlijus un redzēsi ka Jēzus mīl visus, bet neatbalsta visu. Viņs raud par tiem kuri ignorē Bībelē rakstīto, lai vai tie iet baznīcā, vai sauc sevi par kristiešiem, ateistiem, budistiem u.t.t. Dievs tik redz sirdī tici Jēzum un mīli cilvēkus vai nē. Katrs pats par sevi atskaitīsies Dieva priekšā. Bet ja nebūs pieņemts Jēzus kā glābējs - tad ELLE :( un mūžīgi atstumts no Dieva ciešanās kopā ar dēmoniem..

A aigars 13.03.2012

Caur Bībeli Dievs runā . Tā ir Dieva vēstule Tev- SAULĪTE. Bībele ir Dieva Vārds! Dievs runāja UN Dieva cilvēki pierakstīja lai cilvēks varētu izlasīt. Tas ir kā telefons, Dievs vienā galā - tu otrā, caur Bībeli tu 'dzirdi' Viņu. :))

Ausainītis 13.03.2012

Aigar-nu ir abi gali vaļā! Sveiciens Sauliitei!

Ausainītis 13.03.2012

Skatoties ko tu saproti ar rakšanu? Ja domā kriminālo arheoloģiju, tad ar to man nav nekāda sakara.

A aigars 13.03.2012

Jautājums ir: vai mēs gribam spridzināt vai celt. Ja saulīt tu esi sieviete, tad man jāsaka: priecājies ka nēsi pie allaha piekritējiem zem korāna mācības. Tev būtu pagrūta dzīvošana. Patiesībā bībele sniedz atbildi uz visiem jautājumiem ar 100% atbildi, kas saskan ar zinātni. Varu ieteikt paklausīties ticīgu zinātnieku..

Доктор Кент Ховинд

Ausainītis 13.03.2012

Aigar, tu nonāci pretrunās pats ar sevi. Līdz šim neesmu lasījis, ka kāds no zinātniekiem būtu apgalvojis:Dievs ir atrodams tur un tur, elle atkal tur un tur, paradīze atkal tur un tur. Šīs tūkstošiem gadu vecās pasakas var interpretēt katrs pa savam.Ja tu esi izglītots cilvēks, tad zini, ka senos laikos Bībeles un Derību pārrakstīšana notika ar roku, tāpat arī tulkotāji tos iztulkoja katrs pēc savas saprašanas.

Ausainītis 13.03.2012

Sauliite, ar Hitlera izrakšanu diez vai kas sanāks. Tas apdegušais līķis, kuru krievi esot aizveduši uz Maskavu izpētei, nemaz neesot bijis Hitlers, bet gan dubultnieks, un gan jau izžāvētā veidā kaur kur Maskavā gjabājas līdz šim laikam.

Ausainītis 13.03.2012

Aigar, savulaik es diezgan lielos apjomos dzēru šnabi un reiz pēc mēnesi nepārtrauktas dzeršanas man sāka rādīties zaļi cilvēciņi, kuri staigāja pa elektrības vadiem. Līdz šim brīdim nevaru izskaidrot šo dievišķo izpausmi.

Ausainītis 13.03.2012

Zinātnieki ir pierādījuši vienīgi citplanētiešu eksistenci. Varbūt saksim rakstīt jaunu Bībeli un pielūgsim marsiešus vai venēriskos?

A aigars 13.03.2012

Ausainīt, Cilvēks ir Gars un viņam ir dvēsele (griba, jūtas, zināšanas) un viņš dzīvo ķermenī(miesā). Kad cilvēks nomirst tad ķermeni gan aprok (parasti) ar retiem izņēmumiem ķermeņi sapūst, sadalās. Bet gars turpina dzīvot mūžīgi(nonāk ellē, vai debesīs gaidot tiesas dienu). Jūs spriežat par ko nezinat. Pretrunas nav manos vārdos, tāpat kā Bībelē. Nezinātāji tai visā saskata pretrunas, jo negrib domāt lasīt un iedziļināties. Bībele ir kā liela puzle - to saliekot ir atbilde 100% visam. Sanāk viena skaista patiesība!

H He He 13.03.2012

Nē nu man patīk!?!! jums putas vēl pa muti nenāk ārā pierādot katrs savu taisnību. Visa Bībele ir ebreju ciltsraksti tolaik interneta un tv nebija aiz gara laika varēja visu ko sarakstīt varbūt tā bija kā dienasgrāmata kurā pierakstīja vairākās paaudzēs dzīves gaitu un notikumus

Ausainītis 13.03.2012

Aigar, bet kā tu to zini? Tad jau iznāk ka mēs dzīvojam garu valstībā? Tev šoreiz ar Bībeles lasīšanu iznāca kā tai tantiņai, kura izlasījusi uz malkas šķūnīša sienas uzrakstu slāvu valodā, kurš sākās ar xy. trīs reizes pārkrāva šķūnītī malku, bet kāroto mantu tā arī neatrada. Secinājums viens-apšaubāmiem rakstiem ticēt nevar.

A aigars 14.03.2012

Saulīte, es nevis draudu ar elli Jēzus Vārdā, bet saku kad tāda ir ! Un katrs no mums ātrāk vai vēlāk nomirs un būsim debesīs vai ellē. TAS IR LIKUMS, kurš darbojas! Ja spēlēsies uz daudzstāvu mājas jumta un saku ka tā turpinot bez drošības sist. nokritīsi - tad norādu ka ir zemes pievilkšanas spēks (likums) neatkarīgi vai tu tici tam vai nē! Tāpat grēcinieka alga ir mūžīgā atstumtība no Dieva, jo Dievs taisns un Viņam jāsoda grēks. Tici Jēzum Kristum !Viņš samaksāja par grēku pilnu cenu ar savām asinīm! Un ticīgie iet uz debesīm.

A aigars 14.03.2012

HE HE tev taisnība, Bībelē ir ebreju ciltsraksti, paaudžu dzīves gaitas un notikumi. Bet netikai. Tur var lasīt par Dieva Varenību šīs tautas dzīvē. Ēbreji ir izredzēta Dieva tauta, Viņa tāda ir, bija un būs. Caur Jēzu Kristu mums citu tautu pārstāvjiem arī Tas Pats Dievs atklājas.

L Lāčplēsis 14.03.2012

aigar, esi paklausīgs puika un atbildi uz jautājumu - kā tavs dievs var mani aizsūtīt uz elli vai sodīt, ja mani radīja Allahs, un tikai viņš vienīgais var mani sodīt vai lemt manu likteni?gribi teikt, ka tavs dievs ir briesmonis, kuram patīk citu dievu radības galināt?

A aigars 14.03.2012

Ausainīti, mums visapkārt ir gari (eņģeļi, kuri sūtīti ticīgos pasargāt un tiem kalpot). Varbūt kāds no taviem radiniekiem par tevi lūdz un rezultātā eņģeļi iet un tev palīdz, pasargā)! Tāpat ir elles dēmoni ļaunie gari, kuri cilvēkus kūda vienu pret otru.Tāpat viņi pavedina cilvēkus neticēt Jēzum, nelasīt Bībeli, dzert, lietot narkotikas, slepkavot u.t.t. GARU PASAULE IR AP MUMS, bet es pirmīt teicu: mēs esam miesā, tapēc fiziskās acis eņģeļus un dēmonus neredz( protams ir izņēmumi).