Krustus Pasaulei - Krāpšana

Labdien vai sveiki. Vēlējos pateikt, par reālo sektu, kas maldina cilvēkus, ka reāli viņus dziedina un tur es reāli esmu bijis vairākus mēnešus un tur notiek trakas lietas. Es biju mājas grupā un tā vadītāja līga uzvedās tā itkā viņai būtu iekšā sātans, kliedza kaukto nesaprotami un uzvedās pilnīgi kā no tvaika ielas. Viena no viņas draudzes arī godīgi bija pilnīgi viņu arī sauca līga, abām aizgāja totāli ciet, viņas brīžiem nesaprot, ko runā, tas man likās dīvaini. Tur tika piesaukts velns un desmitā tiesa, visi cītīgi maksāja deva lielas naudas summas 20, 40, 10.Vēl tevi kontrolēja wattsal ja viņš tev bija tad bija jāatskaitās ko tu darīji, kur biji un tā. Piemēram man zvanīja Līga un kontrolēja vai es būšu uz dievkalpojumu es teicu ka strādāju, bet viņa tā bija nozombēta, ka visu laiku zvanīja vai tu būsi uz dievkalpojumu. Draudzē tur reāli nozombē un liek maksāt lielas naudas, vienreiz redzēju 50, 100 un dažām 5. Es un daži ne ziedoja man to nevajag. Tur pie durvīm stāv viens cilvēks kas kontrolē, kas iziet kas ienāk, mācītājam blakus stāv 3,vai 4 cilvēki, kas viņu apsargā, kad dziedina tur reāli cilvēki krīt lejā un kliedz kaut ko mēdz arī KRATĪTIES. Skan pirms tam Kaukāda debīla mūzika.

Velvetpopstar 02.11.2022

Nevajag apmeklēt tādus trako sanāksmes, jo variet kļūt par zombiju kā citi un varbūt pat noziedosiet 1000 eiro.

P PatiesiibasMeka 02.11.2022

Un to lohu “mācītājs” vēl pamanījies iekļūt Saeimā… Lūk ar kādiem vientiešiem kopā dzīvojam.

P Palīgs neskaidrajiem 02.11.2022

Ā, jūs domājāt ka kads par velti jums velnu dzīs ārā?