Kristīne Gitendorfa īrniece - īrniece kas nemaksā

Nekad neizīrējat dzīvokli šai sievietei.
Sākumā visu maksā un viss ir kārtībā, bet tad sākās murgs. Īres maksu nevar samaksāt, sākas regulāri kavējumi. Un tad jau nemaz nemaksā. Es uzķēros uz to, ka ģimene ar diviem maziem bērniem. Un bija žēl izlikt. Bet tagat pašai jākož nagos. Parāds milzīgs.

G guga 01.03.2011

Ejiet Jūs visi bekot. Rita ir brīnišķīgs cilvēks, kuram šajos spiedīgajos apstākļos nav paveicies, kā daudziem mūsdienās. Dod Dievs Jums tādu optimismu un dzīvotgribu, kā Ritai šajos grūtajos apstākļos. Arī man viņa ir parādā būtisku naudas summu, bet es "netvaikoju", jo es pazīstu šo optimisma un dzīvesprieka pilno cilvēku- Ritu.

S Sintija 02.03.2011

Kāds te sakars ar Ritu?

I ilja 06.03.2011

... īpašniece pati vainīga, ka atļa'va dzīvot īrnircei savā dzīvoklī, kura par to nemaksāja.Ja izīrē dzīvokli ar īrnieku jānoslēdz vismaz savstarpējs līgums ar priekšmaksu par diviem mēnešiem uz priekšu...un ja nemaksā kā kompensācija paliek iemaksātā summa...pēc tam īrniekam ar kāju pa d...kaut desmit bērni!

I Izīrētāja 13.03.2011

Ja gribiet, lai VIDAm maksā nodokļus, tad par attiecīgo procentu būtu jāceļ īres maksa. jo savādāk saimniekiem nav nekāda j'ēga izīrēt vispār- īrnieki lieto tehniku, saplēš tapetes, utt.