Kristīne Gitendorfa īrniece - īrniece kas nemaksā

Nekad neizīrējat dzīvokli šai sievietei.
Sākumā visu maksā un viss ir kārtībā, bet tad sākās murgs. Īres maksu nevar samaksāt, sākas regulāri kavējumi. Un tad jau nemaz nemaksā. Es uzķēros uz to, ka ģimene ar diviem maziem bērniem. Un bija žēl izlikt. Bet tagat pašai jākož nagos. Parāds milzīgs.

D D 27.02.2011

Ta tagad ir ja skatamies reali uz lietam 60 % Latvijas iedzivotajiem, un būs vēl trakāk.

T ToLolis 27.02.2011

Es Kristīnes vietā dotos tiešā ceļā ar iesniegumiem uz VID un Valsts policiju.Tad laimīgā dzīvokļa īpašniece pati saņemtu pēc pilnas programmas.

č ČangalsPleška 28.02.2011

ja predstavljaju, kakoj debil sidit u kompa i pi6et pro vid! Bednij! 4to ze v golove u etogo 4eloveka!:) Stra6no podumatj!

D D 28.02.2011

A tu likumus palasi.Tad sapratisi kapec VID te piesauc.LOL

č ČangalsPleška 28.02.2011

A mne ne nado zakoni 4itatj! Ne vizu smisla v uplate nalogov v etoj strane! Za4em? Otdavatj polovinu zarplati i ostatjsja potom bez pensii? Bez medicinskogo obsluzivanija i td! O detjah moih, krome menja toze nikto ne dumaet! To4nee oni, kak raz taki i dumajut, kak poslednee u detej otobratj! Tak 4to ti i plati nalogi! 4itatj zakoni!Soderzi svoe praviteljstvo! A ja ne budu!

D D 28.02.2011

Tad brauc uz Krieviju.Kur problema?LOL

č ČangalsPleška 28.02.2011

U menja nikakih problem! A tebe i skazatj bolj6e ne4ego! kak brauc uz Krieviju!:))))))))) Vo ljudi! Golova u nego bolit kto platit nalogi, a kto net! Plati! Loh!

č ČangalsPleška 28.02.2011

I ti golova 2 uha, dumae6, 4to toljko russkie zdesj bez kakih libo socialjnih garantij!? Nee! Vse vi toze! S goloj zopoj, do starosti i v starosti! A tebja mne zalko! Ne4ego 4uzie denjgi s4itatj!

Z zarinsjanka 28.02.2011

Man šķiet, ka jebkurš no mums labprāt nebūtu maksājis tos debilos nodokļus, ja vien būtu iespēja... Minimālā alga 200 Ls no kuras 60Ls!!! nodokļi! Prātam neaptverami!

č ČangalsPleška 28.02.2011

Kogda prozito4nij minimum po moemu 160! A kakie nalogi s zarplat v 500 itd! Za 4to?

N Neklatiennieks 28.02.2011

Jūtu līdzi dzīvokļa saimniecei. Ir daudzi cilvēki, kurie šī naudiņa palīdz izdzīvot tiešā vārda nozīmē. Ticu, ka arī ta ģimenei nav viegli, bet nav godīgi savas grūtības pārvelt uz citiem.

Bet tas "gudrinieks", kas iesaka likumus lasīt un doties uz VID ir pilnīgi galvu saspiedis - un šī brīža situācijā savas tautas Kangars. Šobrīd valsts legāli laupa savu tautu. Latvieši ir lēnīgi un tāpēc neiet ielās ar ieročiem, bet uzturēt laupītājus nav iemesla.

T ToNeklatiennieks 28.02.2011

Interesanti, par ko gan latviešiem būtu jācīnās, ja 90% no Latvijā esošajiem īpašumiem pieder ārzemniekiem?Vienīgā iespēja-mukt prom kamēr nav par vēlu.Pēc tautas skaitīšanas, kad būs savilkti visi gali kopā sāksies pati īstākā nodokļu iekasēšana, jo būs redzams, cik ir ārzemēs, kādi kuram un cik mitekļi, runā, ka privātmājām ar malkas apkuri būšot jāmaksā drausmīgākais nodoklis.Un nav pie katra vārda jāpiemin krievi, jo tie ir gluži tādi paši ķīlnieki valdības rokās, kā mēs latvieši.

T ToČangalsPleška 28.02.2011

Ja tu savus bērnus nevari pabarot, bija nesen viena sūdzība, ka par vienu bērnu maksājot 5000 Ls.Vai nebūtu izdevīgs bizness, jo tie ši valstij tā vai tā nebūs vajadzīgi, vienīgi kā vergi ārzemniekiem.

S Sintija 01.03.2011

Jūs man parādiet kādu dzīvokļu īpašnieku, kurš izīrējot maksā valstij nodokļus.

T ToSintija 01.03.2011

Tādēļ arī īrnieki nemaksā, jo īpašnieki sūdzēties neies, lai nevajadzētu maksāt nodokļus.Iesaku pamēģināt izīrēt, tad redzēsi pati.

V Vasjka 01.03.2011

Tādi īrnieki var tikt pēctam atrasti maisā atkritumu izgāztuvē

A Al 01.03.2011

Taadus iirniekus jaalikvidee un jaasadala gabalos un prom uz atkritumu izgaaztuvi!!!

T ToVasjka 01.03.2011

Un piedevām vēl iznesīs no tava dzīvokļa visu, kas ir vērtīgāks par uts ādu.

O ojaaa 01.03.2011

lai tad maksat negribigie irnieki irejas pa miskasteem, jazin, lai tadus saviem dziivokliem tuvumaa nelaist:(
Iesaku uzmaniities, iipasi tagad, irnieki saks masveidaa uzmest, skraidiis un meklees letakus kaktus.Par vienu gimeni stastiija, ka katru menesi ar parpalaam vadaa no dzivokla uz dziivokli, vienkaarsi taisa saimniekiem suudus un zuud kokos:(

D D 01.03.2011

tad maksa pats par savu tukšo dzivokli, vai likumi jamaina.Jaatnem tadi dzivokli i miers bus.Sudzaties vairak.LOL