Kristaps Pelsis - Krāpšana

Sveiciens,Lūgums STEIDZĪGI, līdz 19.11., atsaukties cilvēkus, kuri cietuši no Kristapa Pelša krāpnieciskajām darbībām.Pilsētai un rajonam, kur krāpšana notikusi nav nozīmes, kā minēts iepriekšējās sūdzībās...Lūgums atsūtīt savas koordinātes un īsu aprakstu par noziedzīgo nodarījumu, lai varētu ātrāk saprast vai lietas var apvienot, vai tās ir nodalāmas.Atsaucieties cilvēki, kuri arī paši vēlāk varēs ierasties Policijā, Rīgā.E-pastu rakstiet: [slēpt]@gmail.compaldies,R.p.s. ja tomēr līdz 20.11. nepaspēsiet, vienalga rakstiet, palīdzēšu iespēju robežās.

P Pelsis_2016 28.01.2016

Ja nu kāds vēlas satikt mūsu draugu - Kristapu Pelsi - laipni aicināti - 07.03.2016. tiesa (kriminālprocesa kārtībā) Valmierā!

P Pelsis_2016 28.01.2016

Ja nu kāds vēlaties tikties ar mūsu draugu - Kristapu Pelsi - lūdzu - tiesa Valmierā, 07.03.2016. - http://tis.ta.gov.lv/court.jm.gov.lv/stat/html/cal_30_201603.html

T trakas_lietas 21.02.2016

[URL=http://radikal.ru/big/f7441268620a467ca98b9e8d822ab857][IMG]http://s016.radikal.ru/i335/1602/e7/ec6f07dfa4d4.jpg[/IMG][/URL]