www.sudzibas.lv Kristaps Pelsis virtuves iekārta

Kristaps Pelsis - virtuves iekārta

2009.gada 10.martā ar Kristapu Pelsi noslēdzu līgumu par virtuves iekārtas uzstādīšanu, kā jau visi apkrāptie, es arī samasāju rokas naudu 60% apmērā no līguma summas. Nu jau ir pagājis vairāk kā gads, bet no virtuves iekārtas nav ne smakas. Ļoti pareiza ir doma par apkrāpto personu apkrāpšanu, jo savādāk, cīnoties pa vienam neko nepanāks, jo policija nesaskata noziedzīgu nodarījumu, kas būtu vērtējams kā krāpšana ar iepriekšēju nodomu. Iesniegumam vajadzētu pievienot arī izdrukātu saraksti no sūdzības .lv mājas lapas, kas varētu kalpot kā pierādījums.

A aleksis 17.04.2010

Esmu Kristaps Pelsis .

E Es 14.05.2010

(tas gan nav par konkreto cilveku, bet vienkaarss komentaars...) Biezi vien sarakste ari neko nedod! nu protams, ka kaut ko dod, bet peec pieredzes neko! pasham cietushajam jakontakteejas ir ar citiem cietusajiem, jamekleee citi cietusie, jasazinas, javaacas kopa un jaiet tad rakstit iesniegumi!!!
Ja ir taads gadijuma 1 vai 2 - policija tieshi taa.. nesskata noziedzigu nodarijumu... un dazkart, ja pat lieta ir uzskaata, to izbeidz... jo neesot pieradijumu...
bet jautajums - vai to izskata?! tas japakontrole.. un tad iesaku visiem versties vienkaarsi prokuratuura, ja taa ir tiehsma kraapnieciiba, iet civiltiesisksi, var, protams, bet kapec jums japiedzen vienk nauda...?? Lai stradaa tie, kam ir janoskaidro lietas butiba!

A a 23.01.2011

Kristaps Pelsis - this is him on photo, he is swindler and money cheater, he offers to make furniture, takes prepayment in advance, but doesn't do the work. Right now he is wanted by police in Latvia. If you have any info, please send it to mail [slēpt]@inbox.lv

J jānis 22.07.2011

Nu jau vairāki gadi pagājuši bet tiesībsārgājošās iestādes neko nedarA, LAI SODĪTU KRĀPNIEKU Kristapu Pelsi.Lietas tiek ierosinātas un mainās izmeklētāji un nekas nenotiek un visticāmāk kungs nodarbojas ar savu netīro rūpalu.aqtsaucaties visi kas ir piekrāpti no Kristapa Pelsis, sevisšķi ja tas ir noticis šā gada laikā un virzīsim litu uz ES tiesām par izmeklēšnas vilcināšanu caur ko tiek aizskartas mūsu cilvēktiesības!Kā izrādās mūsu valstī Kristapi pelši var izkrāpt naudu un tiesībsargājošām iestādēm tas ir vienalga!Vai tiešām neko nevar izdarīt Pelšiem!

R rita no baložiem 06.08.2014

2009.gada 10.martā starp mani un Kristapu Pelsi tika noslēgts līgums, saskaņā ar kuru Kristaps Pelsis 20 darba dienu laikā apņēmās izgatavot un uzstādīt virtuves iekārtu pēc adreses XXXXX. Es kā pasūtītājs veicu rokas naudas iemaksu 60% apmērā no kopējās pasūtījuma summas, tas ir, iemaksāju LVL 400, par ko Kristaps Pelsis veica atzīmi uz mana līguma eksemplāra, ar ko apliecināja, ka minēto summu ir saņēmis.
Pēc līguma noslēgšanas Kristaps Pelsis pazuda. Telefons numuri, kuri tika atstāti saziņai bija atslēgti. Pēc aptuveni diviem mēnešiem caur saviem un svešiem cilvēkiem dabūju viņa telefona nr. Kā virtuves neizgatavošanas iemesli tika izdomāti visādi meli. Tā tas turpinājās vairāk kā gadu, līdz netīšām interneta vietnē www.sudzibas.lv atradu informāciju par Kristapu Pelsi, proti, vairākas personas, kuras bija cietušas no Kristapa Pelša krāpnieciskajām darbībām, bija izvietojušas informāciju par savu pieredzi ar konkrēto personu. Sazinājos ar vairākām personām no šīs interneta vietnes un noskaidroju, ka viņiem ir analoga situācija – Kristaps Pelsis noslēdz civiltiesiska rakstura līgumu par mēbeļu izgatavošanu, pie līguma noslēgšanas saņem rokas naudu vai pat pilnu priekšapmaksu un mēbeles netiek izgatavotas, izdomājot visdažādākos līguma izpildi kavējošos iemeslus.
Pēc saziņas ar cietušajām personām no interneta vietnes www.sudzibas.lv uzzināju, ka policijā Alises iela 3, Rīga, 2010.gadā ir pēc vienas personas iesnieguma uzsākts kriminālprocess nr. 12030003310.
Minētā kriminālprocesa ietvaros es tiku pieaicināta kā lieciniece, pēc tam mans procesuālais statuss tikai mainīts uz cietušo. Sākotnēji izmeklētāja šajā krimināllietā bija Lapiņa, kura bija apņēmusies šo kriminālprocesu novest līdz galam un viņai bija pilnīgi saprotama Kristapa Pelša darbības shēma. Pēc tam nezināmu apstākļu dēļ Lapiņa pēkšņi tika aizstāta ar izmeklētāju L.Fedosejevu. 2011.gada beigās vai 2012.gada sākumā es tiku uzaicināta uz policijas iecirkni uz konfrontāciju ar Kristapu Pelsi. Pēc šīs konfrontācijas no policijas nav pilnīgi nekādu ziņu par kriminālprocesa turpmāko virzību un veiktajām izmeklēšanas darbībām. Sazinoties ar citām cietušajām personām, konstatēju, ka arī viņiem nav nekādu ziņu par lietas tālāko virzību.
Pēc šīs konfrontācijas Kristaps Pelsis apņēmās virtuves iekārtu izgatavot mēneša laikā un kā morālo kompensāciju apņēmās papildus izgatavot sienas skapi, jo mēbeļu izgatavošana viņam ir izdevīgāka nekā naudas atgriešana. Turpmākās darbības, kas attiecās uz dotā solījuma izpildi, no viņa puses nesekoja un telefoniski atkal tika izdomāti visdažādākie iemesli, lai tikai nebūtu jāizgatavo mēbeles.
Taču paradoksāls liekas fakts, ka Kristaps Pelsis atšķirībā no cietušajiem ir informēts par visām izmeklētājas veiktajām darbībām. Tā piemēram 2013.gada septembrī - oktobrī viņš vēl joprojām solījās mēbeles izgatavot un uzstādīt, līdz kādā jaukā dienā viņš lepni paziņoja, ka neko nedarīs, jo krimināllieta tiek nosūtīta probācijas dienestam iespējamā izlīguma noslēgšanai. Līdz ar ko turpmāka lietas izmeklēšana nesekos un neviens no cietušajiem, ja nepiekritīs izlīgumam, vispār neko neatgūs, tajā skaitā arī samaksāto rokas naudu.
Par apstākli, ka lieta tiks nosūtīta probācijas dienestam, ne man ne pārējiem cietušajiem nebija zināms. Pēc Kristapa Pelša paziņojuma es sazvanījos ar izmeklētāju L.Fedosejevu, kura apstiprināja, ka lietas materiāli ir nosūtīti probācijas dienestam. Uz jautājumu vai par šādu darbību nebija jādara zināms arī cietušajiem, izmeklētāja norādīja, ka likums šādu pienākumu neparedz un lēmumu par lietas nodošanu probācijas dienestam izlīguma noslēgšanas veicināšanai izmeklētāja var pieņemt vienpersoniski. Kad es uzdevu jautājumu, kad es varu ierasties policijas iecirknī, lai iepazītos ar lietas materiāliem un iesniegtu iesniegumu par morālās kompensācijas paaugstināšanu, man izmeklētāja norādīja, ka man nav nepieciešams ierasties iecirknī un ja es vēlos kaut ko darīt, tad lai visu daru rakstveidā. Nākamajā reizē es saņēmu tieši tādu pašu atbildi.
Bez tam izmeklēšanas laikā nav noskaidrots apstāklis, vai Kristaps Pelsis vispār nodarbojas ar mēbeļu izgatavošanu, jo gandrīz sešu gadu laikā, kopš līguma noslēgšanas, neesmu guvusi ne mazāko pierādījumu, ka viņš ar šo arodu nodarbojas, kā arī nav veicis saņemtās naudas atmaksu ne daļā, ne pilnībā.
Jautājums par izlīguma noslēgšanu probācijas dienestā tika risināts 2013.gada novembrī – decembrī, taču līdz pat šim brīdim ne man, ne citiem cietušajiem nav ziņu par izmeklēšanas turpmākajām darbībām.
Uzskatu, ka izmeklētāja L.Fedosejeva apzināti novilcina izmeklēšanu Kristapa Pelša interesēs, tādējādi atbalsot viņa noziedzīgās darbības, taču cietušajiem tiek liegtas tiesības uz krimināllietas izmeklēšanu saprātīgā termiņā.
Ielūkojoties interneta vietnē www.sudzibas.lv esmu konstatējusi, ka Kristaps Pelsis turpina savas noziedzīgās darbības, jo kopš kriminālprocesa ierosināšanas – 2010.gada, ir atkal parādījušās vairākas jaunas analogas sūdzības. Līdz ar ko Kristaps Pelsis no 2010. - 2013.gada beigām, kā arī šobrīd turpina apzagt cilvēkus. Ņemot vērā, ka Kristaps Pelsis ir pārliecināts par savu nesodāmību, viņš turpina krāpt un apzagt citus cilvēkus. Tāpat, sazinoties ar personām no www.sudzibas.lv, esmu saņēmusi informāciju, ka daži cilvēki radušos strīdu ir risinājuši civiltiesiskā kārtā, iesniedzot prasības pieteikumu Ogres rajona tiesā. Par minēto apstākli telefoniski darīju zināmu izmeklētājai L.Fedosejevai, taču viņa norādīja, ka šim apstāklim nav nozīmes, kā arī nav nozīmes jaunajām sūdzībām interneta vietnē.
Ņemot vērā, ka vienkāršs kriminālprocess ilgst vairāk kā četri gadi, uzskatu, ka policija ar savu bezdarbību – neveicot operatīvu izmeklēšanu saprātīgā termiņā, atbalsta Kristapu Pelsi noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā. Bez tam sarunās ar Kristapu Pelsi esmu guvusi informāciju, ka viņš no noslēgtajiem darījumiem neveic likumā paredzēto nodokļu maksājumus.
Uzskatu, ka vienkāršas krimināllietas izmeklēšana gandrīz piecus gadus nav tiesiski attaisnojama.
Pelsis ir apzadzis vairākus invalīdus, kuriem iztikas līdzekļi ir krietni ierobežoti, taču tas nav šķērslis viņam dzīvot uz citu cilvēku rēķina.
Diemžēl policijas bezdarbība ir tāda kāda ir. Un šādā tiesiskā valstī mēs dzīvojam.

P portaferissa 08.08.2014

Arī cietām no šī cilvēka, pasūtījām virtuvi divus mēnēšus atpakaļ, tagad sapratam, ka nekad to neredzēsim. Zaudējām 1300 EUR. Žēl, ka neizlasījām par viņu agrāk.