Kristaps Pelsis - krapnieks

Uzmanaties no shaa cilveeka. arii mani apkraapa. Biju policijaa- pret vinju ierosinaatas ap 40 lietas shajaa sakaraa, bet izskataas ka visu laiku shim cilveekam izdosaas izsprukt sveikaa. un veel joprojaam ss.lv un reklama.lv ir vinja sludinaajumi. Nesaprotu kaa policija var buut tik bezspeeciiga. vajadzeetu savaakties cietushajiem kopaa un izdomaat kaa ietupinaat sho tizleni. mans epasts [slēpt]@gmail.com

G

N navigators11 15.05.2014

Ja vajag, zinu, kur tas tizlenis dzivo, varbūt nopublicēt adresi, lai cilvēki zin kur to sūdu meklēt!

V Viesis777 11.07.2015

lūdzu steidzami adresi studijā!

R ri4y 11.07.2015

Pa 150 EUR uzzināšu gan adresi, gan visus personas datus.

Latviešu tautas 11.07.2015

А ты перестань спать с мужиками! Или у вас, латышей гомосексуализм, как у ваших предков евреев - национанальный вид спорта. Тьф! Бабы у вас - бляди, мужики - гомики...