www.sudzibas.lv Kredīts vai pazīstat šo personu?

Kredīts - vai pazīstat šo personu?

Labdien! Vai kāds darbojas ar tādu sievieti kā Nadežda Kalniniece. Pers . Kods; 201053-11667, e-pasts : [slēpt]@yandex.ru? Sola aizdot naudu pat pēc 15 minūtēm, jā pārskaitīt uz norādīto kontu 10Ls.

N

S saulitee777 04.12.2012

neuzkreraties, vina ir krapniece, ieprieks ari ar citu e-pastu centas izkrapt naudu.Bet prasija daudz lielakas summas

A amei 29.05.2013

Labdien !Cik pazistams vards tikai nu vairs vina laikam nbav viena ir ar kadu kopa .It ka viss notiek caur westcredit kompaniju, bet nauda ta ari lidz kontam nenonaca.Ka rikoties talak?V ai varat ieteikt ko ?

A A/S West Kredit 30.05.2013

A/S West Kredit komentārs.

Labdien!
A/S West Kredit Jūs informē, ka ne Nadežda Kalniece, ne Mareks Kronka (šī persona arī figurē līdzīgā gadījumā) nav mūsu kompānijas sadarbības partneri.
Tāpat informējam:
1. A/S West Kredit neizsniedz "ātros kredītus", mēs izsniedzam kredītus, tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu.
2. A/S West Kredit klientiem neprasa veikt nekādas priekšapmaksas, vai kredīta izskatīšanas maksas.
3. Iesakām gadījumos, kad kāda persona uzdodas par A/S West Kredit pārstāvi vai sadarbības partneri un prasa priekšapmaksu, lūgums sazināties ar mūsu kompāniju un ziņot par šādu gadījumu, lai mēs varam uz to reaģēt. Kā arī iesakām pašiem vērsties mūsu kompānijā, pēc aizdevuma saņemšanas.

Ar cieņu
A/S West Kredit

G grafs2000 03.07.2013

Nadezda solija man rit parskaitit naudu-pirms tam parskatiju 40Ls, tad prasija 150Ls, apsoliju ja neatmaksas man naudu bus loti slikti-uzmanieties, vina strada kopa ar kadu!!