Kredīts - Kredīts

Labdien!

Sludinajumu portālā www.reklama.lv ievietots sekojošs sludinajums:
Labdien
Neliels uznemums var jums palidzet ar finansem.
No 1000ls lidz 5000ls gada procentu likme 12% un ta ir nemainiga termins bezizmera minimums 1menesis
Ir ari prieksapmaksa 50sant par pieteikuma izskatisanu.
Bet ja jums kredits tiks apstiprinats tad jums vajadzes iemaksat 1menesa maksajumu ka garantiju ka jus varesiet atmaksat kreditu un tikai tad kad tiks sanemts maksajums no jums tad sanemsiet aizdevumu no mums bet ieprieks parakstisim aizdevuma ligumu.

PIETEIKUMS.
Pases Kopija Ieskeneta
Dzivesvieta Faktiska un Deklereta
Darba vieta Un Tas adrese
Ienakumi menesi pec nodoklu nomaksas
Darba stazs ne mazak ka 3menesi

Ir iespeja sanemt ari kreditu ar sliktu kreditvesturi
Katru gadijumu izverte INDIVIDUALI

Cilvekus ar tuksam runam ludzam netraucet ka ari ja jus nevaresiet iemaksat 0.50sant izskatisanas maksu un 1menesa maksajumu tad kredits jums netiks izsniets

Pirms nemat kreditu PADOMAJAT vai varesiet to ATGRIEST ATPAKAL

Cilvēki neuzķeraties, tie ir kārtējie blēži kas uzdzīvojas uz uz citu cilvēka rēķina, neprot nopelnīt naudu ar savu darbu. Sola kredītu, vajag viņiem pārskaitīt noteiktu naudas summu atkarībā no pieprasītās summas. Viņi darbojas zem SIA "ES-SEL", viņu telefona numurs: 67650209 un e-pasts [slēpt]@inbox.lv, sarakstē uzrādās Jeļena, bet telefona sarunās kautkāds vīrietis. Varbūt kāds zin par viņiem kautko vairāk?

N

. ..... 30.08.2010

SIA "ES-SEL"
Nozare - Apģērbu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos, tad kads veel var buut krediits, ja nemaz nav finanshu sfeera?:D