A andrejs 12.01.2011

Bet uz kāda pamatojuma šeit būtu jāierosina lieta policijā? Vai tad krāpniece ar stroķi stāvēja kādam pie deniņiem un lika naudu maksāt? domāju ka nē, tapēc paši vien jefiņi esat ka maksājat naudu caur kontu kkādai svešai nepazīstamai personai!
Pidari un dauņi jūs esat. Vismaz tagad kādam mācība būs.

A Arnis 13.01.2011

Drīz tev ēzel stroķi liks pie paura mežā!

A Arnis 13.01.2011

Un ja tu mudak nesaproti par ko šeit ir jāierosina lieta, tad par krāpšanu lieta te ir jāierosina, un sroks te sākās no 7 gadiem!

A apkrāptā 10.03.2011

Lūdzu, metamies kopā, taisām sižetu, sniedzam iesniegumu tiesā! Tas nav nekas sarežģīts! Noziegumi jāatklāj! Rakstiet man! Kopīgiem spēkiem viņu atmaskosim!

Z zeks 14.04.2011

Vēl pasniegšu. [slēpt]@mail.lv un atkal Aija Aišpure. Uzmetēju komanda. Tikai drošības nauda pieticīga - 20 LVL

P Pidriķis 14.04.2011

Pirsdams gailīts laktā lec, šogad miežu vasariņa!

L Lauris 11.07.2011

Sveiki. vai kāds ir dzirdējis kaut ko par tādu cilvēku DAVID DEGBOE?
itkā privāts aizdevējs no francijas bet raksta latviski, un naudu sūtot caur VESTERN UNION, un vajadzēja 3000eiro, bet vispirms vajagot aizsūtīt 96 eiro kā kredīta apstiprinājumu.

T ToLauris 11.07.2011

Tas ir kārtējais appisējs no Nigērijas, kuram ne ar Franciju vai Latviju nav nekāda sakara.Ja tev nav smadzeņu, vari to naudu viņam sūtīt, tikai atpakaļ gan neko negaidi, vienīgi šis atsūtīs tev ziņu, ka labi būtu, ja tu šim aizsūtītu vēl pāris simtus!

H helena 01.11.2011

jus pirms nemt kreditu paskataties arii uz aizdeveja dzimsanas gadu...kadu naudu jus cerat sanemt no 20 gadigas skukes:D

H Helēnai 01.11.2011

Naudas vietā var saņemt vienīgi baudu!