kredīt devēji - krāpnieki

Labdien!
Mani kolosāli apkrāpa, pati jau esmu vainīga-pa daudz uzticējos, bet man jāpabrīdina citi par to lai neiekļūtu tādā situācija
1) labskredīts - ļoti atri atsaucas uz parsību kad kādam nepieciešams kredīts, bet pēc tam pazūd;
2) Reinis Rozīti(84.g.dz.)-arī ļoti ātri atsaucas uz sludinājumiem kad kādam vajag krdītu, bet pēc tam pazūd;
3)Juris Volkovs-tas arī prot jauki runāt par to ka saprot un var palīdzēt bet nekā tamlīdzīga.
Sargieties arī Jūs no viņiem.

I

S Sintija 04.05.2010

Pilnīgi piekrītu, tikai šie krāpnieki vēl grib ārī naudiņu par tā sacamajiem pakalpojumu maksājumiem.

T Tatjana 04.05.2010

Ljudi vi cto BARANI, u vas cto zavisimostj ot kreditov, idite i zarabativajte dengi a nebegajte po bankam, krizis izza takix kak vi.

A Artis 04.05.2010

Ar tādiem rekvizītiem stradā labais kredīts
1.Ainars Bolins
130380 - 11868
LV 56 UNLA 00 500 151 87 521
Mes jau sagatavojam prieks Jums maksajuma uzdevumu, kad ienaks Jusu veiktais parskaitijums, mes to apstiprinasim un nosutisim maksajuma grafiku.
Ar cienu
200684-1200
LV48LHZB25001781132001
ar tādiem privātais aizdevējs.
Abi krāpj ko var!!!

A Artis 04.05.2010

a ja nu man vajag uzreiz lielaku summu neka alga tad nekas cits neatliek ta ka nevaig muldet par saviem baraniem!

M MArija 04.05.2010

Vel tadi kā Ūldis Kalējs un Edvins Kitoks. Arī daudz ko sola, bet pilnīgi nekā ne dara. tikai naudiņu iekasa..

T Tatjana 04.05.2010

Da bivajut slucai cto srocno nado, no v bolwenstve slucaev eto u ludej pererastaet v boleznj.bratj.bratj .bratj.
Prosto nado zitj po sredstvam.

E Edgars 04.05.2010

Man ar šie kredītdevēji atsūtīja līgumu, kurš jāizprintē jāsaraksta savi dati, jāparaksta, jāieskanē un jānosūta atpakaļ Galvenais, ka līgumā aizdevējs Dmitrijs Orlovs p.k.270386-10649, Braslas22a, bet garantijas nauda 100ls jāpārskaita Ainars Bolins p.k.130380-11868.Lūk šādi privātie aizdevēji.

J juris freimanis 04.05.2010

domāju, ka tu pati gribēji naudu izkrāpt no kredītiestādes, neko pretī nedodot, tikai tukšus solījumus par atdošanu-gribi drātēt smadzenes cilvēkiem-maksā par viņu iztērēto laiku!!!

K KREDĪTDEVĒJS 05.05.2010

PĀRSTEIDZ NAIVUMS UN LĒTTICĪBA UZĶEROTIES UZ LĒTIEM TRIKIEM.BŪTĪBĀ ŠIE KRĀPNIEKI JUMS STĀSTA TIKAI TO, KO PAŠI VĒLATIES DZIRDĒT, BET, KAD TIEK PATEIKTS ATKLĀTI, KA AIZDEVUMS JUMS NEPIENĀKAS, JO NAV PIERĀDĀMU IENĀKUMU, ATKAL TIEK RAKSTĪTAS SŪDZĪBAS PAR SLIKTAJIEM, NEIEJŪTĪGAJIEM AIZDEVĒJIEM.KAD, BEIDZOT KĻŪS SKAIDRS, KA AIZDEVĒJS VĒLAS SAŅEMT NAUDU AR PEĻŅU, TĀPĒC, VIENNOZĪMĪGI NODROŠINĀSIES AR ĶĪLU, VAI PIEPRASĪS CITU GARANTIJU.AR MARAZMU ROBEŽOJAS LŪGUMS AIZDOT NAUDU CITU PARĀDSAISTĪBU SEGŠANAI.AR PRIEKŠAPMAKSĀM JŪS PĒRKAT SEV CERĪBAS, KAMĒR RIT «NOFORMĒŠANAS« PROCESS, IR CERĪBA, UZLABOJAS GARASTĀVOKLIS.TAD, KĀDĀ BRĪDĪ CERĪBA ZŪD.NEKAS!VĒL TIK DAUDZIEM IR KAM MAKSĀT.TĀ KĀ UZSKATIET, KA TĀ IR MAKSA PSIHOANALĪTIĶIM.DĀRGIE, TAUTIEŠI!AIXŅEMIETIES ATBILDĪGI!

Guga 05.05.2010

kāpēc ar marazmu par citu kredītsaistību segšanu??? bet ja tā ir izdevīgāk, kāpēc gan ne??!
kāpēc maksāt vairākiem mazākiem aizdevējiem tik daudz procentos, ja var to nokārtot ar lielāku aizņēmumu un atstāt tikai to vienu, lielāko summu..nav jābūt pat izcilam finansistam, lai aprēķinātu, ka procentos vienalga ir ieguvums, ja maksā vienam, lai arī pamatsumma ir lielāka.

un runa te ir par biznesa un krāpniecības starpību. augļotāji ir bijuši jau Senajā Romā un senāk, godīgi, ar saviem procentiem, ar saviem noteikumiem..kāpēc lai šis bizness neplauktu arī mūsdienās... un kāda starpība, kam tā nauda vajadzīga, jaunai mašīnai, pusdienām, vai mazākām finansiālam slogam no kredītiestādēm..runa te bija par to, ka Rīgā ir mazliet par daudz blēžu savairojies, kas slēpjas zem vārda augļotājs-aizdevējs-kredītdevējs..un sveša statusa izmantošana ir lielāks pārkāpums, nekā aizņemties vēl, lai segtu to, ko nu vajag...

K KREDĪTDEVĒJS 05.05.2010

NEVAJAG UZTVERT TIK PERSONĪGI!ŠAJĀ GADĪJUMĀ PIEKRĪTU, KA IR JĒGA AIZŅEMTIES LIELĀKU SUMMU, LAI SEGTU MAZĀKĀS, BET RUNA IET PAR TO, KA, LAI ŠO LIELĀKO SUMMU SAŅEMTU, NAV JĀUZĶERAS UZ SOLĪJUMIEM PRET SAMAKSU, PIRMS AIZDEVUMA IZSNIEGŠANAS, BET, JA JUMS TĀ TĪK, MAKSĀJIET VIEN!KAS ATTIECAS UZ STATUSU, TAS NAV SVEŠS.JAU ILGUS GADUS STRĀDĀJU ŠAJĀ SFĒRĀ UN MANI NEBEIDZ PĀRSTEIGT AIZŅĒMĒJU MANIAKĀLĀ TIEKSME GRĀBT UZ NEBĒDU, BET, KAD ATDOT NAV IESPĒJAS, TAD ŅAUDĒT UN ČĪKSTĒT, BET VAINĪGAIS IR ATKAL AIZDEVĒJS, BET TAS JAU IR CITS STĀSTS.LAI VEICAS!

Guga 05.05.2010

paldies, pirmkārt, ka atbildēji!
taisnība abām pusēm.
bet man radās jautājums, ja jau Tu esi tas labais KredītdevĒjs, tad varbūt zem katras sūdzības dod savus kontaktus, nelielu reklāmu, lai cilvēki, kuri nav izgājuši tādu dzīves skolu ar šiem viltus kantorīšiem, var vērsties pie Tevis pēc palīdzības, bet tad jau tālāk izvērtē, kurš ir čīkstulis un maniakāls naudas grābējs un kuram tiešām var aizdot, kurš arī atdos :)

man piemēram arī vajag vēl vienu kredītu..bet neviens nedos, jo jau ir maniakāli daudz kredītu:), lai arī es visus godīgi atmaksāju, bet arī man ir vēlme tikt vaļā no daudzajiem procentiem, tas viens, otrs man to vajag, lai dabūtu vēl lielāku kredītu, jo arī banka ir izteikusi tādu piedāvājumu, ja man nebūs aktīvu kredītlīniju un Blu kartes, tad man var palielināt hipotēku...
a man tā gribās nokrāsot māju un uzcelt smuku žogu! un tas ir manam bērnam..un to es vai no ādas izlīdīšu, bet maksāšu, un to visu nepazaudēšu...
bet es jau esmu apstaigājusi tik daudz kredītdevējus, ka man skaidrs, ka lielu kredītu man nedabūt...bet toties esmu iepazinusi lielāko daļu šo izcilo krāpnieku un arī labus kredītdevējus, un arī pieredze ir vērtība:)

K KREDĪTDEVĒJS 06.05.2010

AR ŠO KOMENTĀRU NEVĒLĒLOJOS PAŠREKLAMĒTIES, NE VIENMĒR UN NE VISIEM VAR PALĪDZĒT, BET TIKAI PABRĪDINĀT PAR TO, KA, LAI SAŅEMTU KREDĪTU, NEVIENAM NAV JĀVEIC PRIEKŠAPMAKSAS, ARĪ HIPOTEKĀRAJAM KREDĪTAM PRIVĀTAIS AIZDEVĒJS PATS VISU APMAKSĀ, UN NORĒĶINĀTIES VAR PĒC KREDĪTA SAŅEMŠANAS.ATSEVIŠĶOS GADĪJUMOS JĀVEIC VĒRTĒŠANA, TAS, GAN PAR SAVIEM LĪDZEKĻIEM, BET TIKAI, JA KREDĪTS IR GARANTĒTS.LAI VARĒTU IZVĒRTĒT TIEŠI TAVAS IESPĒJAS SAŅEMT KREDĪTU, JĀZINA VISAS NIANSES.SAVUS DATUS ATSTĀT NEVARU, JO ŠĀDA VEIDA REKLĀMA BŪTU NEKOREKTA, BET, JA NORĀDĪSI E-PASTA ADRESI, IZSKATĪŠU TAVAS IESPĒJAS KREDĪTU NOKĀRTOT, KAS NEBŪT NENOZĪMĒ, KA GARANTĒJU KREDĪTA SAŅEMŠANU, JO, KĀ JAU MINĒJU, JĀREDZ VISA AINA KOPUMĀ.JAUKU TEV UN VISIEM DIENU!!!

N Noss 12.07.2017

[slēpt]@inbox.lv. nepiecuesami 200€ atdotu pec menesa 300 € . Nauda nepieciesama biletes iegadei un privatiem teriniem vacija.

S Sarmite Bizane 27.05.2019

Lūgums pēc kredīta. Sazināmies e pastā. Vajag 10000. Varu piedāvāt 230 eiro 6 gadus jo tā ir bērnu nauda. Ķīlas un priekšapmaksas nav

Guga 06.05.2010

paldies! Tev arī jauku!

H harijs 07.05.2010

Ja vēlos aizņemties, tad kāda velna pēc man kas jāpārskaita? Nesaprotu! Tas vien jau rada šaubas.

Z zilais 13.05.2010

vai kāds grib iepazities?

N Niks 12.08.2010

Iesaku uzmanīties no šī cilvēka jo nu jau arī viņš piedāvā iegādaaties automashiinas liizingaa no atnemtajaam automashiinaam..
Pats arii aiz savas leetticiibas uzraavos uz shito kadru, vareetu man kaads iedot vina vai vina sencu adresiiti vai arii masiinas nummura ziimi kaut vai...
Tak atradiishu un aprakshu.

M MRSKaterine 30.10.2010

Vai jums ir nepieciešams kredīts, Mēs esam dinamisks uzņēmums ar finanšu assistance.We aizdevumu fondus, lai cilvēki, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, ieguldīt uzņēmējdarbībā.
Ja Jums ir interese laipni aizpildīt pieteikuma veidlapu.

PERSONAS DATI

PROFESIJAS ...
Līdz darbavietai ...
Nostāja ...
Mēneša ienākumi ...
Apjomu, kas nepieciešams ...
Aizdevuma termiņš ...
ZIP CODE ... ...

Atgriezties pie mums ar visiem šo informāciju, lai mēs varētu sākt pārstrādi, kā jūs, lai saņemtu savu aizdevumu fondos.
Paldies par jūsu co.operation un sapratni.

MRS [slēpt]@live.com

lender.i aizdevuma naudu, lai
individuālās un sadarboties iestādes
nepieciešama
finansiālu palīdzību.
Vai jums ir slikta kredītu vai
Jums nepieciešama nauda jāmaksā
rēķinus? Es gribu izmantot šo mediju
Jūs informēt, ka es padarītu
uzticama saņēmējam palīdzību
i būs dziedzera jums piedāvāt aizdevumu
ar zemām procentu likmi.
Sniegtajiem pakalpojumiem ietver;
Refinansēt aizdevumus
Izgudrotājs aizdevumi
Auto kredīts
Parādu konsolidācijai
Uzņēmuma aizņēmumiem
Personas aizdevumiem
labpatīk rakstīt atpakaļ, ja esat
ieinteresēti, uz kuriem atbildes
Jums būs
pastu kredīta pieteikuma veidlapa
aizpildīt. (bez sociālā nodrošinājuma un nav
kredītu
pārbaudi, 100 garantēta%) es ceru
nosūtīt ļauj man būt
pakalpojumu
Jums. Jūs varat sazināties ar mums pa e-
pastu; [slēpt]@gmail.com.
Ar cieņu,
Tom Finanšu

E-pasts: [slēpt]@gmail.com

M MRs 07.01.2011

Vajadzeetu sadziit rokaas Reiņa jauno nummuru!!!
Varbuut kaadam ir?