kredīt devēji - krāpnieki

Labdien!
Mani kolosāli apkrāpa, pati jau esmu vainīga-pa daudz uzticējos, bet man jāpabrīdina citi par to lai neiekļūtu tādā situācija
1) labskredīts - ļoti atri atsaucas uz parsību kad kādam nepieciešams kredīts, bet pēc tam pazūd;
2) Reinis Rozīti(84.g.dz.)-arī ļoti ātri atsaucas uz sludinājumiem kad kādam vajag krdītu, bet pēc tam pazūd;
3)Juris Volkovs-tas arī prot jauki runāt par to ka saprot un var palīdzēt bet nekā tamlīdzīga.
Sargieties arī Jūs no viņiem.

I

L labvēlis 20.01.2011

Varu iedot mātes adresi un nummuru
Saulkrasti, Vidrižu iela 1b, 67952817.
no manas puses vēl varu pateikt arī par viņa dzīvesvietas meklējumiem: nekādā gadījumā neizīrējiet šim indivīdam dzīvokli-uzmetīs, paliks parādā gan izīrētājam...par elektrību un visu pārējo...esiet uzmanīgi!!!

I Igors 21.01.2011

kas var palidzet atrast Andris Krumins 281157-12775 nodarbojas ar kredita krapniecibu.

A Agris 16.02.2011

Pamēģināju drusku pačakarēt tā saucamos kredītdevējus. Izrādās, uzķeras viņi, mūlāpi! :D Sasola zili zaļus brīnumus. Liek iemaksāt drošības naudu, pēc kuras pārskaitīšanas automātiski 5 minūšu laikā saņēmšu prasīto summu. Tirgojos ar šiem, lai noskaidrotu, cik patiesi ir šie kredītdevēji. Un izrādās, ja sāk ar viņiem čatot, atbild arī. Un visu laiku uzstājīgi pieprasa to drošības naudu, jo rezervēta jau pieprasītā naudas summa. Galu galā, kad atzinos, ka zinu, ka viņi tikai krāpjas, sāka man klāstīt, ka es tāpat neko viņiem nevaru padarīt. Kā tad nu nevaru? Visi dati man tak jau ir, uz kurieni tā naudiņa bija japārskaita. Lai tik mūk kā žurkas no slīkstoša kuģa. Ņemšu, ierosināšu krimināllietu. Atradušies te neaizskaramie. Tādi kā viņi kropļo visu kredītu iestāžu reputāciju!

T ToDannyEvans 23.02.2011

Mēs būs būt vien latvieš baur, kas pistin piš visus šadus labumu dāvātājus.

Likumsargs 01.04.2013

Neviens oficiāls aizdevējs neizmanto e pastu ar domēnu gmail.com!

Likumsargs 01.04.2013

Tāpat neviena finanšu iestāde neizmanto publiskos e pastu servisus savas korespondences sūtīšanai! Un arī teksti tiek tulkotiar profesionāla tulka palīdzību, nevis izmantojot google tulkotāju!
Sāciet taču beidzot domāt ar galvu!
Uzdodiet sev kaut vienu šādu elementāru jautājumu "KAS TAS TĀDS IR, KURŠ IZMANTO GOOGL TULKOTĀJU UN IEVIETO SAVU SLUDINĀJUMU SŪDZĪBU PORTĀLĀ? "
Padomājiet!

I iceman 13.10.2014

Cilvēki, kas ir parādos, visbiežāk arī iekrīt uz šiem krāpniekiem.Kāds prasa pārskaitīt 10, 30, 100, vai 300 eiro, un izmisušie to arī dara.Pēc tam e-pasti tiek dzēsti, ne aizdevēja, ne naudas kontā!
Un mūsdienās tādu neliešu ir pilns...
Mans uzskats ir t;ads, ka ja esi parādos, ar sabojātu kredītvēsturi, ja nav ķīlas, tad internetā neatrast godīgu aizdevēju, kas neprasītu priekšapmaksu.
Runāju pēc pieredzes, jo pašai ir pamatīgas problēmas ar kredītiem.
Un uz krāpniekiem esmu uzrāvusies ne reizi vien...
Tā ka lūdzu mīļie, nekādas priekšapmaksas...pat ne 10 eiro

2 27759251 03.08.2016

ir tad kredit devejs MARIS KALNINIEKS reklameja loti sevi bet prasija iemaksu 50 eiro kad cilveks veica maksajumu telefons bija atslēgts un tu tu naudina neuzkeraties vins sevi zip lv un draugos reklame ka privat uznemums kas palidz citiem ar aizdevumiem neticiet VELVIENS NO DAUDZAJIEM KRAPNIEKIEM VARBUT KADS ZINA KADU KAS VAR TIESAM AIZDOT GODIGI

W Wyatt Alexander 11.09.2017

Es esmu oskars wesley pēc nosaukuma. Es dzīvoju Latvijā, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visiem aizdevumu meklētājiem, jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir scam visur. Dažus mēnešus atpakaļ es biju finansiāli saspringtas, un tāpēc, ka mans izmisums man bija scammed ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, līdz mans draugs mani aizsūtīja uz ļoti uzticama aizdevēja sauc Sergejs Shikunov Aizdevumu Pakalpojumus, kas aizdod man nenodrošinātu aizdevumu no $75,000 zem 24 stundām bez stresa. Ja jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, vienkārši sazināties ar viņu tagad pa e-pastu: [slēpt]@... es esmu, izmantojot šo mediju, lai brīdinātu visiem aizdevumu meklētājiem, jo, pie velna, es cauri rokās šos viltus aizdevējiem paldies.