K krapnieki 27.01.2014

Paldies par brīdinājumu! Ņemsim vērā.

Informācijas precizēšanai:

AIGARS BLUMFELDS un viņa kolēģi (minēti sūdzībā par Ergostatus) no Sia Ergostatus savu parādsaistību (vairāku uzņēmumu maksātnespēja, alimentu piedziņas utt) dzēšanai veica vairākas krāpnieciskas darbības. Tā rezultātā naudu zaudēja arī A.Ķibēns. A.Ķibēns savu likumisko tiesību nodrošināšanai vērsās Valsts Policijā, VID un tiesā lai atgūtu zaudēto naudu. A.Blumfelda nelikumīgās darbības (krāpšanas organizēšana, dokumentu viltošana, izvairīšanās no nodokļu nomaksas) ir apliecinājušas minētās iestādes un šobrīd turpinās tiesvedība un izmeklēšana.

Detaļas par A.Blumfelda un Sia Ergostatus darbībām: http://www.sudzibas.lv/sia-ergostatus-c24594.html#c154286

A aldisk 16.09.2016

Pirmā ieraksta informācija ir nepatiesa un par tās izplatīšanu tika uzsākts kriminālprocess lai atrastu tās autoru. Policijas izmeklēšana noskaidrojusi, ka apmelojošo informāciju ir ievietojis Viesturs Vārpiņš no SIA I.C.E. Consulting IP adreses. Vārpiņš ir uzņēmuma īpašnieks un vadītājs, kā arī ciešs Aigara Blumfelda biznesa partneris.

Tāpat ir panākta SIA Metālbūvnieks maksātnespēja un šobrīd viņu parādsaistības ir gandrīz 500 000€. Liela daļa no parādsaistībām radušās būvējot objektu ar kuru ļoti cieša saistība ir arī Viesturam Vārpiņam.

Aldi Ķibēn,

Arī par šo ierakstu Tev nāksies papildus atbildēt tiesas priekšā, jo nepatieso informāciju par mani ievietoji Tu no īrētā dzīvokļa, kas pieder A.Ēķim. Tas tika atklāts kriminālprocesa ietvaros par goda un cieņas aizskaršanu.
Varu tikai apbrīnot tavu nekaunību, jo visi tavi ieraksti ir apmelojoši. Visa pamats ir tavas nesaskaņas par mājas celtniecību ar Metālbūvnieks, ar ko man nav nekāda sakara.
Novembra tiesā cerams redzēsim ar ko vainagosies šī apmelošanas kampaņa.

Aldi Ķibēn,

Novembra tiesā cerams redzēsim ar ko vainagosies šī apmelošanas kampaņa.

Aldi Ķibēn,

Vēl papildus savai melu kampaņai izlabo sagrozītos faktus, jo krimināllieta jau jau tika ierosināta pret tevi, un tikai baidoties un melojot, ka neesi publicējis apmelojošos faktus par manis strīds ir nonācis civillietā, pa ko tev nākas atbildēt.

lai veicas