Krāpnieki! - Krāpnieki!!

Ja tev zvana no ši numura sakarā ar nozagtas masinas atgriesanu pret atlidzibu - neticiet siem krupjiem - tie ir krapnieki. Neparskaitat naudu ne par ko uz veltas amelko kontu lv97batr0052a36450902. Neticiet! ! !
Uzmanibu! Neticiet krievvalodīgam cilvēkam kas jums zvana no numura! Viņam jūsu dokumenti nav! šis nelietis mēģina apkrāpt cilvēkus, sarunājot tikšanos, viņš uz tikšanos neieradās bet teica ka kaut kāds džeks atnāks atdot dokumentus / maku pēc tam kad būšu pārskaitījis viņa kontā izpirkuma maksu. Nekad nepārskaitiet naudu uz konta nummuru lv97batr0052a36450902 ar vardu velta amelko
Tev zvana no sakara ar nozagtu masinu. Dzeki pat nepacentas nomainit telefona numuru! ! ! Krapnieki! ! ! Viniem esot mana masina nu smiekli nak. . .

J

J jons 28.09.2009

Lasu un brīnos kā džeki strādā.Meitenei nospēra rolleri kā jau raxtīju Nozagts topikā. Pec tam zvanīja no 20317231 un piedāvāja tikšanos un skaidrā naudā uz maiņu.Kad ierados norunātajā vietā atkal zvanīja tas pats un iedeva manu num.tālāk.atkal zvans no 22376646 un prasa man čeku, saku ka nav un ka bija runāts skaidrā utt.šis sāk draudēt un liek iet Doles unibankas filiālē un ieskaitīt naudu Marka Nikolaeva kontā.Te nu brīnums arī šis dzīvo Ludzā, bet cik jau esmu uzinājis ir apcietināts un tup cietumā jau labu laiku. Naudu izņem momentāli pēc ieskaitīšanas Ludzā pie parex bankomāta dažu sek laikā pēc tās saņemšanas. Diemžēl to visu izstāstot Gogoļ ielas policijā viens policists vispār pateica ka tas viņu neinteresē un lai dodās uz Ludzas policiju. Cits policists pateica skaidri un gaiši ka neko nevar izdarīt, jo cilvēki paši ieskaita tanī kontā
zinu tikai to ka džeki ir lietas kursā jo rolleri noraxturoja man un zināja ko to es meklēju ar moci vizinoties pa maskavas forštati.

L Lietotāja12 17.01.2016

Sveicināti, vēlos informēt visus, kas vēlās uzsākt darba attiecības ar Ģirtu Lapsu, ka laicīgs, godīga atalgojums šajā firmā nebūs!!!

п петруха 29.01.2016

Внимание Валерий Заримовс sia"GANEKS" и Александр Нефедоров sia"ANTI-BUVE" обманывают рабочих и отмывают деньги!!!

A ArmandsK 31.01.2016

nelaipna attieksme pret klientiem, pilnībā ignorē klientu vēlmes, pieprasīja kukuli par līguma slēgšanu.Gurnicas