www.sudzibas.lv KONI Darbinieki

KONI - Darbinieki

Lai noslēgtu līgumu Tev sastāsta zilus brīnumus, bet baigās ja neievēro līgumu draud atskaitīt no skolas!!! Bļauj un saka, ka viņai manas problēmas neinteresē un līgumu es esmu parakstijusi! Kā arī teorijas pasniedzējs ir krievvalodīgais un runā ļoti slikti latviešu valodā. Tas ļoti apgrūtina mācīšanos. Es uzdodu jautājumu, bet viņš nesaprot pareizi un atbild pavisam ne uz manis uzdoto jautājumu! Tākā padomājat labi vai gribat iet pēc tam uz citu autoskolu lai mācītos velreiz?

L liiga 19.12.2011

Es pirms pieciem gadiem mācījos šai autoskolā, tas gan bija Ogres filiālē, nevaru teikt ne vienu sliktu vārdu!

T To Liiga 20.12.2011

Vai tad tajā skolā arī maz kāds līdz eksāmeniem tiek ? Šaubos, vainu izspiež papildus samaksas...vai arī tevi padzen ... bet labāk jau pašam ir laicīgi aiziet ...

L Lienīte 23.12.2011

ja neievēro līgumu draud atskaitīt no skolas!!! Laikam ir jāievēro līgumu, un nebūs problēmas.