www.sudzibas.lv KONI Instruktoru izvēle...

KONI - Instruktoru izvēle...

Pati skola ir ok. Teoriju pasniedza Linda H.- lieliski visu izskaidro. Savukārt instruktori Sergejs Koņijenko un Vladislavs ir PILNĪGAS NAUDAS MAŠĪNAS. Interesē tikai nauda un nevis iemācīšana braukt! Nenormāli ilgi māca un bezjēdzīgi, bez uzskatāmiem piemēriem, zīmējumiem. utt. Savukārt varu rekomendēt Gunti Loganovskis. Vienkārši lielisks instruktors! Iemācīs braukt jebko! Visu smalki izstāsta, uzzīmē, tā ka nav ko nesaprast :) Braukt uz laukuma figūras pilnīgam iesācējam iemāca vienas nodarbības laikā. Pietam, apmāca ļoti ātri un pietiekami kvalitatīvi, lai CSDD eksāmenu ar 1mo reizi noliktu.

N

I ivars 07.04.2010

pa muti tiem lohiem iedot...vienam tādam jau iedevu bija man ari gadijums, samīzās slaucēji!!visu naudu atdeva lohs mazais!!

ā ĀRPRĀTS 11.04.2010

Pareizi pa muti viņiem!Blin nopērk auto pa desmit štukām dod braukt un nekaunās naudu prasīt... taxi vismaz par gaidīšanu jamaksā!

S Sergejs 07.01.2011

Jā, Nika tev taisnība pati arī braucu ar to Sergeju un to izbaudīju :) Protams pēc tam pārgāju pie cita...
Bet to tiešām varu apstiprināt tas Sergejs neko nemācīja, nobraucām labu laiku, bet tikai naudu kāsa... tā kā viņu neiesaku, gribēju viņu tiesāt sūdzēt, bet ko tur loha dēļ ņemties :)
Redz, nebiju vienīgā kam tā!... Domāju, ka vajag cilvēku atlaist, ja jau nemāca braukt!

D Dāma 18.02.2011

Oj, jā! Sergeju ar 100 Ls pabaroju! Maita tāds! Viņš kā instruktors galīgā nulle!!

Z Zinaida 18.02.2011

Po4emu KONI, a ne "Zalupa konskaja"?