www.sudzibas.lv Kolonna Pasniedzēju izturēšanās

Mācību Centrs Kolonna - Pasniedzēju izturēšanās

Vēlējos Jums aprakstīt prestižo Kolonnas mācību centru, tas ir šausmīgi, mājas lapā rakstīts, kad jāmakšā 550ls, nodrošina ar materiāliem, izņemot instrumenti, muļķības pirms sākās mācības es jautāju cik wēl naudiņas man vajadzēs, atbilde bija 50ls, kā tad es izdewu wēl 500ls lampas gēli nagu lakas, ar wiņu nagulakām naw iespējams strādāt, wisas sakaltušas biezas, skaityās Kolonna.Tāpat mājas lapā rakstīts 3 labākajiem piedāwā darbu, muļķības tikai wienam. Es maksāju dārgu naudu, bet tiku pazemota wisas skolas priekšā, kad neatradīšu darbu, kad atdzīme ir uzdāwināta, kautgan skolas exāmenā biju wiss labākā, kad es esmu kolonnas skolai sliktu priekštatu dēwusi, kad tagat ar kolonnas diplomu strādāšu pažobelēs, es saslimu newarēju uz nodarbībām ierasties, man pateica, kad tēloju kad slima biju, kaut no ārsta zīme bija.. bezdarbnieku kursi kurus nodrošina onix beta attieksme ir labāka pret cilwēkiem, nekā maxājot dārgu naudu..Es ieteiktu padomāt un neiesaku dārgu naudu maksāt par šādiem kursiem, kur pret tewi kā pret mēslu izturās.. un nožēloju, kad tur mācījos, praxe wispār bija šausmīga, mēnesi tikai un klientu nenāk, un plus bija praxes grāmatā jāmelo, kad wisas dienas ir strādātas..exāmene komisija drausmīga, nemaz newērtē, aiziet prom, kaut pasauc kādu no malas lai uztaisa tew.. pedikīra skolotāja Anna Ķiploka, kad wajadzēja mācīt, wisas kļūdas pati laboja, mums neļāwa neko, bet exāmene beigās atwēra sawu muti..mācības skaitās no 16.00-21.45 bet tā nebija laida ātrāk, par ko maksājam?? Kristīne Ošeniece, skaitās ļoti gudra meistare, bet nu kas wiņai pirmais pielien, tam būs labas atzīmes neskatoties uz darbu.. Tākā padomājiet wai tas ir to wērts, ja piedāwā bez maksas daudz labākus kursus, kur tew tiešām ir iespēja kļūt par labu meistaru..

G

E Eseseseseseseseses 10.10.2009

oi, oi, oi, tu meitene labaak pie savas nagu liimeesanas ari turies, jo kaut kam intelektualakam spriezot pec tava teksta, tu nudien nederi...

K krista 10.10.2009

izskatas, ka neesi pat pamatskolu beigusi :)) mana 3.klasniece tik rupjas kļūdas neielaiž :) nebrīnītos, ja lasīt neproti, tur arī pārpratumi radās :)) bet vispār jau pie nagiem tev īstā vieta, līmē vien ;)

K Kristine 11.10.2009

ui izskatas, ka seit dazas personas jutas loti vertigas :D
Paldies meitenei par sniegto informaciju!Ari pati velos iet kursus nagu pieaudzesana, bet doma ir Crazy nails apmaciba!Izskatas loti feini nadzini un man tads darbs loti patiktu:) ! Loti daudzas meitenes neprot likt nagus un lidz ar to tiek bojati musu nagi un tikai tapec, ka macijusas bezdarbniekos vai pasapmacibas cela!
Man loti zel, ka tev ta sanaca, bet ja tev padodas nagu liksana, tad novelu tev veiksmi :).
Dazbrid man ir kauns par latviesiem, jo tik skaudigi cilveki...!Gan jau, ka pasam ar skauz, ka nevar limet pat tos pasus nadzinus :D

T Teddy 12.10.2009

Es līmēju nagus izcili.Izcili.Neesmu beidzis kursus.
Kas pie manis līmēja, pie manis vienmēr turpina līmēt!
Līmēju tikai draudzenēm, skaistām, mīļām.

A aija 07.11.2009

Absolūtas dumības sarakstītas. Beidzu jau kaadu laiku atpakalj un straadaaju Kolonnaa.
Par naudu vajag jau izlasīt pirms stājies skolā, tur tak skaidri gaiši rakstīts ka ar materiālu nodrošina, bet instrumenti jāpērk pašiem. Tie jau arī paliek Tavā lietošanā. Neredzu nekā šausmīga. Neviens arī nespiež pirkt kādus konkrētus, iesaka tik kas ir labs.
Attieksme 'loti super un pret visiem vienaada. Pasniedzeeji jauki, gudri, interesanti!!!
Varu tikai ieteikt maaciities shajaa skolaa!!!

A Adolff 11.01.2010

akujetj! taas kas raksta komentaarus taapat nemaak rakstiit :))) taas jau laikam ir kolonnas apkopeejas :))))))

L laura 12.02.2010

Nu gan jūs te dodat vaļā.
Es tieši arī domāju iet mācīties uz Kolonnu, bet uz friziera profesiju. Atsauksmes arī esmu dzirdējusi ļoti labas :)

I ilona 24.02.2010

labvakar.
no kolonnas kaa firmas attieksme ir briesmiiga!pati stradaaju kolonnaa un zinu! taa kaa nevienam neiesaku ne iet straadaat ne maaciities kolonnaa.
apdomaaju mainiit darbu.

jo kolonaa tiesaam straadaa cilveeku kas savaa jomaa neko nesaprot. un tik iedomaajas no sevis augstas personas!

sola dazaadus bonusus bet nemaksaa! un saka ka nav naudas kgan klientiem lai riikotu pasaakumu ir.

tiesam kolonna nav no taam labaakajaaam ietsaadem. it kaa prestizza skaitaas bet nulle no prestizza.
taapat nodokluus nemaksaa...

T Tatjana 24.02.2010

Da vam parikmaxeram vezde ploxo.
Ambicii ubavte... vi vsevoliw strizote, vas 1000-ami.

T Tomass 17.03.2010

Harasho shto ti takaja umnaja interesno kem sama rabotaish.

E ella 01.07.2010

Lai arī cik smieklīgi nebūtu. Mācību skola ir labākā, jo pasniedzēji pieiet pie katra parāda visu, kas kā jādara pareizi(runāju par frizieriem) :) Nu labi.. cik man pazīstamie strādā tur.. protams atalgojums prieksh tādas iestādes ir smiekīgs.. bet tomēr.. uzskatu, ka kolonna ir labākā vieta kur mācīties

E es 26.04.2011

Nu ar tādu latviešu valodu un gramatiku es pat darbā par apkopēju neņemtu!
Neaptēsta muļķe!