www.sudzibas.lv Kolonna viltota prece

Kolonna - viltota prece

kolonna.lv

21.10.2010 Nopirku roku krēmu "Shiseido" Kolonnas veikalā Alfā. Tā kā lietoju šo krēmu gadiem (parasti pirku Stokmanī, šad tad arī Kolonnā), tad liels bija mans pārsteigums, kad, to izpakojusi, atklāju, ka tam nav nedz ierastās plombes, nedz arī smaržas, kāda šim krēmam raksturīga. Konsistence bija parastā, taču iedarbības efekts - 0.
Nedomāju šo lietu tā atstāt. Sameklēšu oriģinālo "Shiseido" krēmu un tad ar abiem rokā došos uz VID, kur iesniegšu pretenziju. Tas, ka Kolonna ir bankrota priekšā, tai nedod tiesības smērēt cilvēkiem s-us.
Nepērciet preces Kolonnā! Shis ir jau otrais gadījums, kad uzraujos uz "krutkas". Pirmo reizi piedevu, bet otro - vairs tā neatstāšu.

D DDDD 22.11.2010

Tur vienmer ir tada prece.Tu naiva cereji ko kvalitativu un oriģinālu tur iepirkt?

A anna 22.11.2010

man ar smarzam bija lidzigs parsteigums, kad ari ilgi lietoju vienas smarazas un kad vienreiz nopirku kolonna, tad aromats bija pavisam cits...un diemzel ne tas patikamakais:(

T Tontons 23.11.2010

Un čeku saglabājāt?

A Andris 24.11.2010

Uz VID jau tev nav jāiet, jāiet ir uz PTAC

V Vineta 25.11.2010

no kollonnas neko labu nevar gadiitt. tikai kraapjas un vairaak neko.

A ALEX 27.11.2010

MAN ARĪ IR AIZDOMAS PAR SMARŽĀM, KURAS NOPIRKU ŠAJĀ VEIKALĀ PAR 45 LVL- 100ML, BET KO DARĪT? VEIKT EKSPERTĪZI UZ SAVA RĒĶINA! EKSPERTĪZI BEZ MAKSAS NEVIENS NETAISA!

I Inga19 22.11.2012

Dzimšanas dienā draugi uzdāvināja dāvanu kartes Kolonnā, iegādājos par tām vairākas mantas, bet ar visām esmu neapmierāta - dārgais matu veidošanas un kuplinošais fluīds izrādījās kā parasts ziepjūdens, kas salipnāja manus matus, tālāk BioToYou krēms tik šķidrs kā losjons nevis barojošs krēms kā rakstīts, no tonāla krēma metas pumpas, un no dārgas matu maskas, kas sola fantastiskus matus, pēc tās tie visi bija savēlušies un nesakārtojami. Tātad tur nav orģinālu lietu, tikai "Krutkas". Žēl!

donna b 22.11.2012

Es jau gadiem iepirku kosmetiku un smaržas www.strawberrynet.com. Nav ne vainas un nekad sudzibu. Pat PVN atgriež, kas musu stulbajā valstī ir jāmaksa, saņemot preci, kuru piegāda no non-EU valstīm.