www.sudzibas.lv Kolonna tadu es negaidiju

Kolonna - tadu es negaidiju

Sveiki...
Gribeju pastastit par braucienu uz Stoholmu ar prami, kura brauca ari meitenes no Kolonnas. Tas bija 16.junija... Cik sapratu meitenes par brivu taisija matus un lakoja nagus. Gribeju pateikt lielu paldies friziermeistarem par skaisto frizuru- loti patika. Loti centigas meitenes, stradaja atri un kvalitativi, laipnas u.c. labas ipasibas. Diemzel ko nevaru teikt par manikira meiteni un vinas paligu( cik nopratu paligs bija frizieris, kura bija loti labi padzerusi iepriekseja diena). Braucot uz Stoholmu viss bija OK, bet braucot atpakal- SAUSMAS. Pirmais ko ieraudziju no rita, ka manikire staiga apkart ar cigareti zobos un alins roka, izskatijas ta ka vina nav pat gulejusi, un kadi vardi gaja no vinas mutes. Pie vinas vispar nevareja pieiet, jo smirdeja jau pa gabalu, un tada bija ari vinas draudzene, lotu vulgaras meitenes ka ari meitene kas cik sapratu bija vinu vaditaja. Zinu to ka pec si visa ko es redzeju un dzirdeju, man mainijas domas par meistariem kas strada tada prestiza uznemuma. Vienigais pie ka es iesu, tas ir frizieres, bija patikami ar vinam aprunaties.

I

K katjux 19.06.2010

nu prosto umeretj i ne vstatj. parehmaheri toze ljudi im toze poroj nada rasslabitsa/

S sanda 20.06.2010

Kopš kura laika Kolonna ir prestižais uzņēmums?Ha!
Tur taču darbinieki mainās kā apenes, neviens nevar izturēt ne to slodzi, ne attieksmi!

A anu.m 21.06.2010

Dzelzs nervi un sirmi mati kolonnas darbiniekiem
augstaakaa vadiiba - zveeri :(

1 1236 23.06.2010

ha ka pa brivu uztaisit matus un uzlakot nagus ta pirma, a meitenaes nav cilveki un nedriks izklaideties. Man liekas ka vinam bija arpus darba laika.Ko ta vinam tagad ir jauzmanam ka ies izklaideties lai tik kadam klientam neuzietu, mulkibas.Tik pat labi TU kas rakstija sudzibu ari kaut kur starada un kaut kur izklaidejis. Lai tev jauki sveetki

Z Zem 15.07.2010

mainies kaa apene tu Sandra.. jo kolonna ir lojti liels uznjeemums un ir ljoti daudz jauno meistaru kas ir pabeigushi kolonnas skolu... un vinjus suuta uz citiem objektiem.. tikai taapeec ka vinji aug meistariibaa... ir atshkjiribano maaciibu centra friizeetavas un express frizeetavas, , , taaka nav taa ka iet prom... ja iet prom tad iet arii nocitu irmu salooniem... muljkjiibas kautkaadas..

A Austra 22.09.2010

un kaaa veel iet prom. tiessi vadiibas attieksmes deel un necilveecisko iztureesanaas deel nevis ka aug meistariiba.

A Arita 09.12.2010

protams, ka iet prom, jo nevar izturēt, ka izturas pret darbiniekiem kā vergiem un kājslauķiem!!!

E Essa 19.11.2011

Pirms te pareizo tēlot, iemācies rakstīt :)