www.sudzibas.lv Kolonna neprofesionali meistari

Kolonna t/c Origo - neprofesionali meistari

Si sudziba ir par Julija Stage un Baiba Bolsteina no Kolonnas, Stacijas 2. Nezinu kur sis meistares ir dabujusas savas licenzes stradajot kosmetologija. Julija Stage man veidoja uzacis un izraustija vienu augstak ar lielu loku otru zemak ar mazaku loku, nokrasoja tik melnas ka ciganam. Baiba Bolsteina nevar atskirt hormonalas pumpas no pinnem un saspaidija tadas pumpas kas vel zem adas, sataisija lielas retas. Kad prasiju kas man izraisa pumpas, vina atbildeja ka tas nav saistits ar ieksejiem organiem, bet ta ir adas slimiba. Ja gribat skaistu adu un uzacis- izvairieties no sim divam damam.

Z

ilmaars 18.06.2014

Pumpas un pinnes pārsvarā ir tās, kas signalizē par to, ka tomēr organismā atrodas kas neriktīgs - tās ir kā piesārņojuma simptoms. Savediet kārtībā savu dzīvesveidu - varbūt aktīvāku un ar veselīgāku ēšanu, mazāk stresa, izbaudiet pastaigas dabā, nomierinieties. Pumpas parādās bieži tad, kad cilvēks streso, neuztur sevi formā, ēd pusfabrikātus. Organisms piesārņojas.