www.sudzibas.lv Kolonna Izskatijas, ka man manikiru butu taisijusi piecgadiga meitene

Kolonna t/c Origo - Izskatijas, ka man manikiru butu taisijusi piecgadiga meitene

Gribeju pastasiti par savu un manas labakas draudzenes piedzivoto Kolonna tc Origo...Nakosaja diena bija musu draudzenes kazas un es nesen biju atgriezusies no celojuma, gribejam sataisit smukus nadzinus...ta ka steidzamies vieniga vieta kur varejam tikt bija Kolonna tc Origo...
Nu saksim jau ar to ka regitratura mus sagaidija loti nelaipna meitene...es gaju pirma...biju ataudzejusi nadzinus ta ka priecajos ka varesu tikt pie skaista francu manikira...diemzel mans prieks nepiepildijas.sieviete kas man veica so procesu tikai runaja par to ka jabrauc atrak prom uz Angliju, ka Latvija jau neesot ko darit utt...rezultata, manas rokas izskatijas ta it ka man manikiru butu taisijusi piecgadiga meitene.nagi novileti skibi, cik sapratu tad balta nagu laka bija veca jo vina man tikai kautko kekseja un pati ta skatijas, tiesam gribejas paprasit vai vina saprot ko dara, bet nodomaju ka varbut man tikai tagad ta liekas...draudzene mani nepacietigi turpat gaidija...ne kafiju, ne teju...rezultats bija briesmigs...beigas tikai noprasiju vai man neliks to ellinu kas palidz atrak nozut...vina atteica ka esot beigusies...tad bija draudzenes karta...vina jau domigi noskatijas uz mani, tacu tomer bija jau vakars un citur nekur mes nepagutu aiziet...es staigaju pa origo un zaveju nagus kamer draudzenei tapa manikirs...kad aizgaju atpakal, apsedos pienak pie manis meitene un prasa jums teju, kafiju piedavat? teicu ka ne...ta nu vina pazuda kautkur ieksa...pa to laiku registratura gaidija puisis lai nogrieztu matus...zieniet cik ilgi gaidija, kamer administratorei iekstelpa sapis skaistas bizes no vinas garajiem melnajiem matiem.nu iznakums bija atbaidos...draudzenes manikirs izkatijas mazliet labak ka mans, bet vienalga, ta tacu Kolonna...

Nakosaja rita pamostoties secinaju ka mani nagi ir galigi noguleti un francu manikirs izskatas tads ka nonoguleta ada kad no rita pamosties...Domaju tikai cik vecai ir jabut lakai, lai ta nenozutu diennakts laika...Neiesaku jums apmeklet so salonu, jo vienigais ko mes sanemam bija vilsanas par 18Ls.

I ilze 11.01.2010

Es sava laika ari esmu taisijusi manikiru saja salona pie meistares Sandras!!! Un loti labi bija!!! Nevaru sudzeties!

E Evelina 16.03.2010

Laikam kāda jauna meistare. Es eju pie Sandras, viņa strādā tur jau ilgi un esmu ļoti apmierināta.
Par administratori. Tur nepārtraukti mainās. Kad es gāju, man patika Arnita un Inese, ļoti laipnas, smaidīgas un izpalīdzīgas administratores. Vienmēr piedāvāja kafiju vai tēju, žurnālu... Klienti vienmēr tika pamanīti un uzklausīti. To zinu, jo bieži līdz nāca draudzene. Viņa bez pieraksta vienmēr tika uz solāriju vai uzacu korekciju.

E Ezis2013 03.06.2013

Aizgāju uztaisīt profilaksi gēla nagiem. Sākās ar to, ka meistarei nebija nekādu krāsainu gēlu, tikai kamuflāža, ar ko viņa laikam uzskata ir normāli staigāt, jo administratore neesot brīdinājusi, ka kliente gribēs franču dizainu. Tad meistare piedāvāja uz gēla kamuflāžas uzlikt Gelish franču dizainu, jo esot līdzīgs un turās tikpat ilgi. Es piekrītu, bet franču dizainu neprot zīmēt galīgi, šķībi, nepabeigtā dizaina iespaids, nagi novīlēti šķībi. Atbraucu mājās un Gelish vispār dažiem pirkstiem nebija nožuvis un nolobījās nost. Es novīlēju to Gelish vispār, palika gēla nagi, kuriem pati pa virsu ar parasto nagu laku uzliku franču dizainu. Meistares vārds ir Kristīna Brigadere. Ja gribat likt gēla nagus vai veikt profilaksi, vispirms noskaidrojiet vai ir krāsainie gēli un netaisiet franču dizainu, labāk vienkrāsainus nagus.