www.sudzibas.lv Kolonna Dāvanu karte - apkalposim savādāk

Kolonna t/c Origo - Dāvanu karte - apkalposim savādāk

Nekad neejiet uz manikīru pie Kristīnas Brigaderes Kolonnas salonā t/c Origo. 10. augustā atnācu uz manikīru Kolonna salonā t/c Origo. Tajā dienā man bija dzimšanas diena. Manikīra laikā saņēmu SMS par to, ka dzimšanas dienā saņemšu 7 reizes vairāk punktu par katru pirkumu. Man bija dāvanu karte 12 EU vērtībā (manikīra cena ir 14 EU). Un es uzprasīju Kristīnai Brigaderei, vai viņa nezin 7 reizes vairāk punktu es saņemšu no visas summas, vai no atlikušiem 2 EU? Pēc tā jautājuma viņa ļoti ātri pabeidza savu darbu un izmeta mani ar visām mantām uz kopējo koridorī (kur visi gaida speciālistus) sausot nagus 15 minūtes. Kadā sakarā? Līdz šim neviens tā nebija darījis. Parasti es sausoju nagus tajā pašā vietā, kur man taisīja manikīru (pie tā pašā galda). Pie Kristīnas Brigaderespēc manis neviens nebija nācis. 35 minūtes - tas ir pamaz. Manikīram parasti tiek veltīta viena stunda. Kur ir tā viena stunda? Dāvanu karte arī ir apmaksa par kuru es gaidu apkalpošanu un servisu. Kur ir tas serviss?Neejiet pie Kristīnas Brigaderes.