www.sudzibas.lv Kolonna Matu krāsošana par kosmisku cenu

Kolonna Spice - Matu krāsošana par kosmisku cenu

esmu pierakstījusi meitu uz matu krāsošanu, bez veidošanas (proti frizūras). cenrādi ir rakstīts - 29-33 eur. rezultātā 64 eur. uz jautājumu par ko? ir saņemta atbilde ka par veidošanu. par kādu veidošanu?! par matu izžāvēšanu?! par to ka vienkārši izžāvēja matus?! manā uztverē VEIDOŠANA nozīmē FRIZŪRU, lokas, gofre, bet ne jau vienkāršo žāvēšanu!

A AgitaE 26.12.2016

Tomēr ir jākonsultējas ar administratoru vai jāpaskatās kārtīgāk cenrādī. Jo tur skaidri tiek uzrakstīts, ka krāsošana bez izņēmumiem summējas ar griešanu un veidošanu (matu mazgāšana, fēnošana) :)

Z Zane L. 19.04.2018

Tikpat kosmiska cena bija arī KOLONNĀ Riga Plaza. Krāsošana+ieveidošana, no kuras nevar atteikties (labāk būtu ar slapjiem matiem izgājusi no frizētavas, nevis vēl 28 EUR maksājusi par žāvēšanu), kopā ir EUR 64. Turklāt ieveidošana bija veikta neprofesionāli - mati elektrizējās, bija ieveidoti drausmīgās lokās, neturējās kopā. Tikai matu krāsa bija normāla. Vairs nekad uz KOLONNU neiešu.