www.sudzibas.lv Kolonna Speciālists neatnāca uz darbu

Kolonna - Speciālists neatnāca uz darbu

Labdien, gribu pastāstīt kā man gāja skaistumkopšanas salonā Kolonna, kas atrodas pilsētas centra, Stacijas laukumā 2. Biju pierakstīta uz pedikīru šodien (19.augustā) plkst.10.00 no rīta. Iegāju salonā pirms 10.00 , administratore lūdzu man nedaudz uzgaidīt. kad bija pagājušas jau 20 minūtes. pie manis pienāca administratore un teica, ka meistare (pedikīre) nav atnākusi uz darbu un arī uz telefona zvaniem neatbild. neko citu tuvākajā laikā piedāvāt nevarēja. man ļoti žēl, ka tādā salonā kā Kolonna strādā šādi speciālisti. tāpēc cienītās dāmas, ja jums nav sava meistara, tad padomājiet vai ir vērts izmantot Kolonnas pakalpojumus. arī jums var gadīties tāpat kā man. Visa diena sabojāta. iesaku meklēt citas iespējas. Ar cieņu Rudīte

R