Kolonna Spa - griest

I do not recommend to visit Kolonna spa hair salon!!! You will be disappointed of the results for that price!
Visiem iesaku atrast kaut kadu citu frizetavu! Apmekleju salonu jo uzdavinaja davanu karti un visas draudzenes neiesaka izmantot tiesi frizetavu bet loti gribejas professionalu laid uztaisit jaunu ekstraordinaru frizuru un vispar domaju ka tikai draudzenem nepaveicas! :)
... bet...O mama!!! Meistars suka manus matus tikai pus stundas!!! Vins nezinaja vienkarsi no kurai pusei sakt griest ! Nu jabut godigai ja tu nevar kaut ko nevar ... Ludzu milie meistari runajiet ar mums! mes viss saprotam! Un visas citas sikum lietas pat negribas rakstit ... Galu gala sataisija smuku frizuru (parasti par tadu cenu tu 2 reizes var to pasu ustaisit +ar veidosanu) bet ekstraordirata tur pat nesmarzoja un pierakstiju vesture ka kadreiz bija garie mati :(
Meklesu talak savu "GURU" meistaru! :)