www.sudzibas.lv Kolonna apkalposana

Kolonna Spa - apkalposana

Mīļas meitenes, ja Jūs vēlāties saskarties ar vispretīgāko attieksmi pret klientiem, tad droši apmeklējiet Kolonna SPA salonu, it īpaši varat izbaudīt Solveigas meistarklasi. Tā meistare ir ļoti nervoza, nelaipna un viņai nav ne jausmas par to, ko viņa dara. Varu pieminēt arī administratores, kas visu laiku kaut ko sajauc. Jau divas reizes atnākot uz salonu biju atklājusi, ka tāda pieraksta nemaz nav!!!

K

S Sanita 22.09.2008

Piekrītu par administratori - nelaipna, uz smaidu vispār nav ko cerēt, ja kaut ko paprasa, tad attieksme tāda, it kā būtu iztraucējusi viņas darbu. Administratorei būtu jābūt salona sejai, bet laikam ne šajā...

K kate1 07.10.2008

Es tāpēc uz Kolonnu vispār neeju un neiesaku to darīt arī citiem. Vienīgais pozitīvais izņēmums ir Lāzrklīnika, kurā strādā tiešām labi speciālisti.

N no malas skatoties 20.10.2008

Biju iegājusi meklēt tur nagu kopšanas līdzekļus- attieksme tiešām no administratores bija pretīgi augstprātīga. todien nodomāju, ka tas laikam tāpēc, ka nepērku kādu no dārgajām procedūrām, bet nu saprotu, ka tur tā ir norma.

P Pumpainaistīnis 28.12.2008

Pamasējiet man kāds muguru, lūdzu!!! Paldies:D:

Z Zhanna 19.01.2009

man gan nekad nav bijušas šādas problēmas ar Kolonnu_SPA. dāmas, vaebūt Jums pašām bija slikta oma??
:D vau, vau, vauuuu!

V vecmāmiņa 19.01.2009

Pumpainais tīni, es tev to muguriņu mājās ar žagariņu pamasēšu...

D dama 11.04.2009

Mīļās dāmas, adminitratorēm SPA centrā nav nekādas vainas, meitenes ir ļoti atsuacīgas un laipnas. Esmu salona pastāvīgā kliente un apmeklēju to kādus 2 gadus, nekad neesmu ievērojusi, ka meitenes būtu nejaukas vai kā citādi neprastu darīt savu darbu!

A Anete 01.05.2009

Es esmu gājusi pie Karīnas. Ļoti jauka meistare, skaista, jauka.. + zina ko dara.
Un Solveiga tiešām ir slikta meistare, tomēr visas tādas nav.

A a 25.06.2009

Biju, nepatika, vīlos, gaidīju labāku vidi un attieksmi, laikam, ja neizskaties pēc bagātnieces neko labu gaidīt nevar. Pajautāja vai man ir dāvanu karte, kad atbildēju apstiprinoši, sāka uzskaitīt, ka dāvanu kartēm cenā nav tas un tas un vēl kaut kas. Lieka sajusties man kā pēdējam bomzim, kam nav naudas un kas cerot uz dāvanu karti izvēlējies n-taas procedūras. Sajutos slikti :( Un tās čības SPA... vemt gribējās! Vecas nonēsātas tā, ka izskatās netīras ("Fashy" gumijas). Griesti kosmetologa kabinetā nodriskāti (50 min procedūrā nespēju ne par ko citu domāt, kā to, cik ļoti man tur nepatīk. Tualetēs slēdzenes salauztas (tā kā autenē sajutos ). Atslēgu piekariņus ģērbtuvē ar varēja pielikt normālāka paskata, bet ja jau nerūp uzņēmuma tēls... Pēc ietīšanas pateica: "noskalojieties dušā un ejiet samaksāt!" Ne tēju piedāvāja, ne arī bija informēta, ka man paredzētas arī citas procedūras pie viņiem.

S Spaarni 29.11.2009

Es nezinu kas Tevi neapmierināja ? Varbūt Tev tiešām pašai nebija omas, un tad jau nekas nav pa pratam :) Es apmeklēju Kolonnas SPA, Un jau vairākus gadus eju tieši pie Solveigas un Esmu Ļoti apmierināta :)
Jā, gan par admistratorēm varētu padiskutēt ...

M Margaret 25.08.2010

tik tiešam nepatikk attieksme un serviss.šodien bijam hamam pirtii cena 40 ls vienam, neatbilst pilniigi. masejot eļļas izmanto maz pat bija nepatikama sajuuta ka pietruuks. baseina nav. pateica pagaidiit 20 min uz karstiem akmeniem gaidijam veselas 35 min. SPA nosaukums neatbilst arii jo jaabuut miera sajutai tur skali runaa, radio muuzika brian adams, nelaipni apkalpo!salidzinoši ar taka spa kur cenas ir loti augstas bet savukart serviss simt reizes labaks!!!

D duda17 19.06.2012

Jā pilnīgi piekrītu par Solveigas "meistarklasi", varu teikt, ka pavirši strādā un visu laiku tās garās nopūtas procedūras laikā, varētu padomāt, ka gals klāt.

D duda17 19.06.2012

Jā pilnīgi piekrītu par Solveigas "meistarklasi", varu teikt, ka ĻOTI pavirši strādā un visu laiku tās garās nopūtas procedūras laikā, varētu padomāt, ka gals klāt.