www.sudzibas.lv Kolonna slikts serviss

Kolonna - slikts serviss

Pirms nedēļas man matus apgrieza Kolonnā Galerijā Centrs, un es vēljoprojām pārdzīvoju šo traumu. Atnācu uz pierakstu ar slapjiem matiem jo ārā lija lietus un biju bez lietussarga. Frizierīte neko tā neteica, nosprieda ka bojāti mati un, ka vajag mazgāt, pirms viņa pat var izķemmēt. Man nekad mūžā, nekurā salonā, nevienā valstī nav mati mazgāti trīs reizes... Vai friziere domāja, ka mani mati bija tik sasvīduši un eļļaini? Labi, tas nav tik svarīgi, bet kad matus grieza, frizierīte prasīja vai es gribēju lai man matus griež pakāpeniski, un es teicu protams! Jo mani mati tā vienmēr ir griezti un skaidri varēja redzēt, ka mani mati priekšā bija īsāki nekā aizmugurē.. Friziere apgrieza, daudz, daudz, daudz pa īsu, un tad izžāvēja matus tā, ka viņi bija tik trausli un bojāti, ka vēljoprojām ir pelēcīgi un beigti.. Man ir 20..Neprasīja kā ieveidot, vienkārši ķērās pie lietas, un kad ieteicu, ka man patīk lokot matus, frizierīte vien pasmaidīja un turpināja stiept un taisnot. Jūs nevarat saprast manu šoku kad viņa noņēma to priekšautiņu un es sapratu ka tas ir viss.. šī ir mana frizūra. Pēc 35 īsām minūtēm mani mati bija pārāk īsi, bojāti un pakāpeniski apgriezti tā ka mati galvas augšdaļā bija apmēram 7cm gari, un mati lejas daļā bija kādus 25 cm gari... Es nesaprotu kādā frizieru skolā māca tā griezt matus 21. gadsimtā. Friziere neuzklausīja nevienu manu lūgumu, un tā sabojāja matus, ka es vēljoprojām esmu nikna. Neiesaku šo salonu, man nekad šeit nav bijusi laba pieredze.

P

veesaa007 11.11.2017

Bet, protams, ka frizieres pienākums pajautāt, kā griezt matus! Nu un tad, ka tev iepriekš bijis pakāpenisks griezums. Varbūt tagad tu izdomāji zēngalviņu? Pie tam- no matu žāvēšanas mati kļuva trausli un bojāti? Ha- ha. Ā, un ieteikums priekšdienām- iet pie vienas frizieres- tas atrisina daudzas problēmas.

C critical thinker 11.11.2017

ar ko viņi tur žāvē? ar atomreaktoru?

M Marita Kancīte 16.07.2020
Slikts serviss - laika plānošana

Manikīrs kavē plānoto laiku 40 min, stresa nav! Kā tiek plānots laiks, man nav skaidrs. Akropoles Kolonnaa viss arvien sliktaak, par Molu nemaz nerunājot!

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020