www.sudzibas.lv Kolonna Slikts serviss

Kolonna - Slikts serviss

Tauta, esiet uzmanīga!!! Viena no frizierēm Kolonna frizētavā, kas atrodas T/C Mols, ir slimojusi(slima?) ar tuberkolozi!!! Ir iespēja inficēties ar šo slimību!!! Iespējams, ka inficējušās ir arī pārējās meistares!!! Kas nevēlas riskēt - ejiet apkārt dotajai frizētavai ar līkumu!!!

P pele222 29.06.2016

tev ir pierādīju par šo cilvēku?!

C Chelsey 29.06.2016

Es piecus gadus atpakaļ slimoju ar kašķi. Un? :D

M MangoO 15.10.2016

Ka var apvainot cilveku, ja nav pieradijumi,es tas friz.meisteres vietá jus iesúdzétu tiesá par neslavas celšanu!

S s.sigita 25.12.2016

Biju uz manikīru salonā Kolonna Origo. Man tika veikts parastais manikirs un pedikirs. Palkapojums man izmaksaja 50€!

Kutikulas apgrieza katrs otrais nags tika ievainots ka asinis nāca. Loti ceru, ka instrumentu bija pirms tam labi dezinficeti.

Domaju, ka aizejot uz dargu salonu kā Komonna sanemsu atbilstošu servisu, bet maldijos.

Šodien man manikiru veica Evita.

Vairs uz šo salonu nedošos