www.sudzibas.lv Kolonna slikts servis

Kolonna - slikts servis

Biju uz manikīru salonā Kolonna. Man tika veikts parastais manikirs un pedikirs.

Palkapojums man izmaksaja 50€!

Kutikulas apgrieza katrs otrais nags tika ievainots ka asinis nāca. Loti ceru, ka instrumentu bija pirms tam labi dezinficeti.

Domaju, ka aizejot uz dargu salonu kā Komonna sanemsu atbilstošu servisu, bet maldijos.

Šodien man manikiru veica Evita.

S s.sigita 25.12.2016

Biju uz manikīru salonā Kolonna Origo. Man tika veikts parastais manikirs un pedikirs. Palkapojums man izmaksaja 50€!

Šodien man manikiru veica Evita.

S Snarck 26.12.2016

Paraqstais manikīrs Origo maksā 12 eiro un pedikīrs 25 eiro. Kopā būs 37. Par 50 eiro jau ir samelots un par pārējo arī šaubos.

D Dadii 27.12.2016

Pirmkārt, tādas cenas Origo salonā nemaz nav. Otrkārt-Jūsu norādītā diena neatbilst Jūsu pierakstam, ja vien neslēpjaties zem cita vārda. Treškārt un galvenokārt-apmelot labu meistaru ir nožēlojama rīcība, ja nepatīk serviss, par to ir jāpaziņo pirms maksājat par saņemto pakalpojumu.

P pokupat 25.12.2016

Ari biju uz manikīru salonā Kolonna Origo pie Evitas. Ta pasa vesture Loti ceru, ka instrumentu bija pirms tam labi dezinficeti.

E evita36 27.12.2016

надо было НЕ ПЛАТИТЬ за такую услугу, если поранили до крови или не положили средства для кутикулы,

учтите когда пойдете и столкнетесь с халатным преступным отношением

работников салона к клиенту
беззащитному который рискует своим здоровьем и настроением деньгами

Aigars31 25.02.2017

latviski kolonna ir jumtturis ar diviem t