www.sudzibas.lv Kolonna šausmīgi ngatīva pieredze

Kolonna Salon - šausmīgi ngatīva pieredze

Neiesaku apmeklēt Kolonnas frizētavu Bruņinieku ielā 18. Vēlējos vienkārši izveidot asimetrisku griezumu (kāds man ir bijis iepriekš, nekad nekādu problēmu). Sāksim ar to, ka apkalpošana bija briesmīga - nelaipna friziere ar augstprātīgu/vienaldzīgu attieksmi, jau pēc pirmajām desmit minūtēm bija skaidrs, ka viņai nav nekādas nojausmas par to, kā vispār pareizi jāgriež mati, grieza man viņus sausus, vēl pie tam, neko man nejautājot, iztaisnoja, lai gan nemaz to nevēlējos, mani mati jau tāpat ir diezgan bojāti. Kad jautāju, kā man matus ieveidot bez taisnošanas, atbilde bija viens teikums: "tāpat kā iepriekš to darīji, gan jau būs labi". Rezultātā samaksāju 15 ls par neprofesionāli, nelīdzeni, pārāk īsi apgrieztiem matiem, tagad būs jāmokās un jāgaida, kamēr ataugs.

Nekādā gadījumā neiesaku apmeklēt šo iestādi, ja vien nevēlaties sabojāt sev matus.

N Nataly 19.10.2011

Biju pie tādas "friziers" Judītes Cielavas, drausmīgi nelaipna apkalpošana un augstprātīga attieksme. Neiesaku pie viņas iet.

A Anna 22.10.2011

Man arī ar frizieri Judīti Cielavu ir ļoti negatīva pieredze. Sākumā, kad sāku iet pie viņas, viss bija labi, viņa bija radoša un daudz ko ieteica labi, tomēr ar katru brīdi kļuva sliktāk. Sākās jau ar to, ka katru reizi pie pakalpojuma izmaksām uzradās pakalpojumi, kurus nemaz nezināju, ka saņemu par atsevišķu samaksu, kas bija vismaz 5Ls apmērā (netiku brīdināta par šādām izmaksām). Lai ko ietu pie viņas darīt summa, kas jāmaksā bija gandrīz vienāda, ja atteicos no kāda pakalpojuma (piemēram, nevis krāsot un griezt, bet tikai krāsot), radās papildus izmaksas - man nesaprotamas. Līdz beidzot, ejot krāsot matus dabīgā tonī (gaiši brūni blondi), man matus nokrāsoja melnus ar zaļganu nokrāsu, kas parādījās matus mazgājot.. Nekad arī šī friziere nerāda krāsu katalogu, kādā krāsā viņa plāno krāsot matus, lai varētu kaut ko iebilst. Iesaku viņu neapmeklēt. Varu ieteikt Kolonnas studijas jauno frizieri Ievu Ābramu, kas saglāba manus matus.

K klientstoAnna 23.11.2011

Biju pie šīs frizieres Judītes Cielavas. Nožēloju. Nokrāsoja matus un tagad mati sāka krist ārā un pārvērtušies par salmiem. Turklāt vēl frizūru sabojāja. Labāk nebūtu gājusi izmest naudu. Prom ejot pat neatvadījās. Kontaktēties ar cilvēkiem nemāk. Attieksme kā pret suni. kaut gan sākumā, lai dabūtu naudu, bija smaidīga.
Kad prasīju, kas par firmas krāsu, firmu attiecās izpaust (droši vien ka pati lētākā).

Vispār viņai ir talants uz garastāvokļa sabojāšanu, tā kā ja gribiet sliktu apkalpošanu ejiet pie JUDĪTES CIELAVAS!

p.s. izrādās, ka neesmu pirmā, kam bija negatīva pieredze ar šo frizieri.