www.sudzibas.lv Kolonna Drausmīgs friziera darbs

Kolonna Riga Plaza - Drausmīgs friziera darbs

Vēlējos pateikt, ka Aļona Balaškina (tādiem rižiem matiem) no Kolonnas Rīga Plaza ļoti, ļoti haltūrē un attieksme ir drausmīga. Es atnācu nogriezt matu galus. Kā jau pieņemts, sākumā gājām izmazgāt matus. Jau tad jutu, ka sieviete ir agresīva, sliktu garastāvokli, iedomīga? - dušu meta pa gaisu, ūdens tad bija pa aukstu, tad pa karstu, matus plēsa. Tad sekoja pats jautrākais - gājām apgriezt manus garos matus. Netika ielikts nekāds matu līdzeklis (arī piedāvāts nē) tādēļ mati tika plēsti. Tad kādas 5 minūtēs (nepārspīlējot) matu gali tika apgriezti. Piezīmēšu, ka sajūta tāda arī bija mājās apskatot, ka Aļona burtiski ir sapratusi, ka vienkārši ir jānogriež bojātie matu gali, nevis jāapgriež mati vienā līnijā. (Matus apgrieza parobaini). Tad sekoja kaltēšana. Fēna gals tika piegrūzts pie pašām saknēm, matus nepaceļot uz augšu,( piezīmēšu, ka fēns bija nenormāli karsts un likās, ka galvas āda apdegs, kamēr Aļona pati skatījās apkārt un, spogulī blenzdama, piekārtoja pati savus matus. Kad beidza fēnot, paņēma ar abām rokām un pacēla matu saknes uz augšu, pat neiebraucot ar pirkstiem zem matiem, pat nesapratu šo gājienu, jo pilnīgi visiem taču ir skaidrs, ka kā izkustēšos, tā saknes noplaks.( :D:D:D) Tad pateica, ka viss ir pabeigts. Kopā friziera apmeklējums aizņēma 15 minūtes. Tas bija visātrākais un visdrausmīgākais friziera apmeklējums visā manā mūžā. Sajūta bija tāda kā viņas ienaidnieks pie viņas būtu aizgājis matus apgriezt, bet viņa darba dēļ nedrīkst klientam atteikt un ir jāgriež. Dīva atradusies Aļona Balaškina. Par sevi atstāja ļoti nepatīkamu priekšstatu. Zēl, ka viņas dēļ es kolonnā Riga Plaza vairs nenākšu un neieteikšu visiem saviem draugiem, jo varbūt kāda cita friziere tur ir ar labu attieksmi un labām rokām. Dzīves laikā ir bijušas situācijas visādas, bet nu šī ir pirmā reize,kur cilvēks apkalpošanas sfērā strādā tik, tik ļoti drausmīgi, ka pilnīgi roka pacēlās uzrakstīt, lai cilvēki zina pie tādiem "profesionāļiem" neiet.